DEMİRTÜRK GAYRİMENKUL YATIRIMI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BOSTANCI MAH. BOSTAN TARİKİ SOK. NO:25 D:1 PK:34744 KADIKÖY - KADIKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 12.06.2019 15:53:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : DEMİRTÜRK GAYRİMENKUL YATIRIMI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : DEMİRTÜRK İNŞAAT
 • Yetkili : FUAT TAŞDEMİR (Yönetim Kurulu Başkanı), ETEM TAŞDEMİR (Yönetim Kurulu Üyesi)
 • Kuruluş Tarihi : 16 Ağustos 2013 Cuma
 • Sermaye : 3.000.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KADIKÖY VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 2780948027
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 879761-0
 • NACE Kodu : 412002
 • Faaliyet Alanları : İnşaat Taşeronluğu
 • E-Tebligat Adresi : 25909-12727-91581
Demir Türk İnşaat
Türkiye’nin ve Dünyanın gözbebeği İstanbul çağlar boyunca farklı uygarlık ve kültürlere ev sahipliği yapmıştır. Yüzyıllarca farklı din, dil ve ırktan insanların bir arada yaşadığı bu Kozmopolit şehir birçok Mimari ve Yapı inşa tekniğinin etkisinde kalmıştır.

Devrin en güçlü devletlerinin kontrolünde olan Şehrin her köşesi mimari açıdan şaheserlerle donatılmıştır. Bizans, Osmanlı İmparatorluğu, Türkiye Cumhuriyeti gibi devrin Süper güç devletlerini ağırlayan şehir Mimari açıdan adeta bir açık hava müzesi haline gelmiştir.

Osmanlı döneminde özellikle Mimar Sinan ile birlikte Mimari ve Yapı sanatının tepe noktasına ulaşan şehir maalesef Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk dönemlerinde bu yapıdan uzaklaşmıştır.

1999 yılında yaşanan deprem sonrasında ise günümüzde KENTSEL DÖNÜŞÜM olarak bilinen yenilenme sürecinin temellerinin atılması zaruri olmuştur. Devletin bu alanda getirdiği teşvik, İmar uygulama ve Yapı denetim uygulama kontrol sistemi ile kentlerin yenilenmesi çok hızlı bir süreç içerisine girmiştir.

Demirtürk Gayrimenkul Yapı temelleri 1990 lı yıllarda Özgül 2001 inş. San ve Tic. ile atılmıştır. Geçen süre içerisinde 1000 lerce Konut, İşyeri, Ofis, Rezidans sahiplerine teslim edilmiştir.

Özgül 2001 inş. Zaman içerisinde Petrol, Perakende, Ajans, Tarım Hayvancılık gibi birçok faaliyet içerisinde yer alan yüzlerce kişiye istihdam sağlayan bir kuruluş haline gelmiştir. Geçen yıllar içerisinde ticari faaliyetlerinin odak noktasını belirginleştirme adına Petrol, Perakende ve Ajans hizmetlerinden çekilen Özgül 2001 inşaatı ana faaliyet kolu olarak belirlemiştir.

Demirtürk Gayrimenkul-Yapı İstanbul ili sınırlarında mevcut mimarinin gerek Kentsel dönüşüm sistemi ile, gerekse sıfırdan inşa sistemi ile yenilenmesi amacı ile kurulmuştur.
Teknik altyapısı, Güçlü Kadrosu, Bilgi birikimi, Güvene Dayalı Ortaklık yapısı ve güçlü sermaye yapısından destek alan şirket geleceğe güçlü adımlarla ilerlemektedir.

RESMİ FAALİYET KONUSU
KONUT İNŞAATI - İkamet amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturduğu binalar, gökdelenler vb.nin inşaatı) (ahşap binaların inşaatı hariç)
Firmanın İş Konusu: Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethaneinşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
DEMİRTÜRK GAYRİMENKUL YATIRIMI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL