DERMAN DM TEMİZLİK KOZMETİK VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ESENTEPE MAH. KARADAĞ SOK. NO:12/5 PK:34870 KARTAL - KARTAL / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 31.12.2020 22:13:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : DERMAN DM TEMİZLİK KOZMETİK VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 7 Kasım 2019 Perşembe
 • Sermaye : 50.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KARTAL VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 2930926387
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 216790-5
 • Oda Sicil Numarası : 1206581
 • NACE Kodu : 463806
 • Mersis No : 0293092638700001
 • E-Tebligat Adresi : 25909-60721-63752
TOPTAN GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ Meslek Grubunda İSTANBUL / KARTAL Bölgesinde Başka yerde sınıflandırılmamış diğer gıda ürünlerinin toptan ticareti (doğal bal, malt, hazır yemek, sirke vb.) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
a- Her türlü temizlik maddeleri ve malzemelerinin, sıvı, toz ve takı deterjan çeşitleri konsantre deterjan, sıvı sabun, sabun, yumuşatıcı ve benzeri, petro-kimya ürünlerin, evsel ve sınai gazların üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
Konusu ile ilgili her türlü hammadde, mamul, yarı mamul üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
b- Her türlü gıda maddelerinin üretimi, toptan ve perakende alımı, satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
c- İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş, ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve işletmek.
d- Her türlü bebek mamalarının üretimi, toptan ve perakende alım satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
e- Her türlü dana, sığır, koyun, kuzu, keçi eti toptan ve perakende alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
Her türlü kümes hayvanları etlerinin toptan ve perakende alım ve satımını yapmak.
f- Un, şeker ve sütten mamul her türlü gıdaların yaş meyve ve sebzelerin, tahıl ürünlerinin hububat ve bakliyatların, kakaoların, un haline getirilmiş, konsantre edilmiş, konserve ve salamura halde bulunan her türlü gıda maddesinin, her türlü yağların toptan ve perakende ticareti, ithalatı ve ihracatını yapmak.
g- Sucuk, salam, sosis, pastırma, kavurma, soslar, ketçaplar, salçalar, mayonez sosu, salata sosları ve salata barlarının ithalatı, ihracatı, toptan ve perakende ticaretini yapmak.
h- Kültür ve doğal mantarlardan oluşan gıda maddelerinin ve bu mamullerden oluşan konserve turşu ve dondurulmuş gıda maddelerinin toptan ve perakende ticareti, ithalatı ve ihracatını yapmak.
ı- Her türlü ham ve orijinal hayvan bağırsağı ve suni bağırsak ürünlerinin yurt içi ve yurt dışından alınması, satılması, pazarlaması ithalatı ve ihracatını yapmak.
j- Yaş sebze ve meyvelerin yenilir köklerinin, yumrularının, çiçeklerinin ve bunların mahsullerinin, bakliyat, soğan, sarımsak, susam, soya, badem, çam fıstığı ürünlerinin, zeytin, fındık, kuru üzüm, çay ve hububat gibi gıda ürünlerinin alım satımı, ithalat, ihracatı, toptan ve perakende ticareti, pazarlamasını yapmak ve yaptırmak.
Zeytin alım satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
k- Her türlü zeytinyağı, ayçiçek, mısırözü, fındık yağlarının üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
l- Taze ve kuru tüm yiyecekler, meyvalar, marmelatlar, reçel, şekerli ve şekersiz yiyecekler, içecekler ve tüm gıda maddeleri almak, satmak, pazarlamak, ithalat ve ihracatını yapmak.
m- Her türlü baharat, bakliyat, şifalı bitkiler, çay, kuru kahve, çekirdek kahve, hazır kahve, süt tozu, şeker, krema, kahve sütü, Türk kahvesi, kuru yemiş ve baharat çeşitlerinin, çekirdek, ay çekirdeği, fındık, fıstık ve benzeri kuruyemiş çeşitleri ve çereziye, kahve ve diğer yan ürünlerinin, kakao ve benzeri maddeleri almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak, bu maddeleri işlemek, kavurmak, öğütmek, paketlemek ve ambalajlamak, dağıtımını yapmak.
Kahve, kakao ve benzeri maddelerden gıda maddeleri üretmek, toptan ve perakende yurt içinde ve yurt dışında satmak, ihraç etmek.
n- Şirket kozmetik, güzellik müstahzaratı, vücut ve cilt bakım ürünleri, kolonya, parfüm, şampuan ve benzerlerinin ithalat, ihracat, alım satımı ve pazarlamasını yapmak.
Şirket bu amaçlarını gerçekleştirebilmek için aşağıdaki konularla ilgili faaliyetlerde bulunabilir.
1) Şirket konuları ile ilgili olarak ithalat, ihracat, dahili ticaret, iç ve dış mümessillik faaliyetlerinde bulunur.
2) Şirket konusu ile ilgili olarak hisseli veya müstakil, imarlı veya imarsız, ipotekli veya ipoteksiz gayrimenkul almak, gayrimenkul satmak, devir ve ferağ vermek, gayrimenkullar üzerinde irtifak, intifa, kat irtifakı, ve kat mülkiyeti tesis etmek, parselasyon yapmak, gayri menkulleri kiralamak ve kiraya vermek, kat karşılığı inşaat mukaveleleri akdetmek.
3) Şirket faaliyet konularına giren işlemlerin yapılabilmesi için taşıtlar, nakil vasıtaları, iş makinaları, taşıyıcılar, yükleyiciler almak, kiralamak ve kiraya vermek.
Şirket faaliyet konuları ile ilgili hakiki ve hükmi şahıslarla ortak girişimlerde bulunur ve ortaklıklar kurabilir.
4) Şirket amacını gerçekleştirebilmesi için iç ve dış piyasalardan kısa, orta ve uzun vadeli istikrazlar akdetmek, enval ve kefalet kredileri, senet üzerine avan kredileri, yatırım kredileri almak, leasing sistemi ile kredi temin etmek.
5) Şirket konusu ile ilgili borç ve alacaklarının temini için ipotek, kefalet, rehin verir ve alır.
6) Şirket konusu ile ilgili üçüncü şahısların borçları için kefalet ve teminat verir.
7) Şirket konusu ile ilgili olarak marka, ihtira bereti, lisans patent, know-how anlaşmalarında bulunmak, kiralamak ve kiraya vermek.
8) Şirket konusu ile ilgili ihalelere girebilir, sözleşmeler yapabilir, taahhüt ettiği işleri ihaleye çıkarabilir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
DERMAN DM TEMİZLİK KOZMETİK VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL