DORUKÖZ OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CUMHURİYET MAH. FERMAN CAD. NO:4 PK:34876 KARTAL - KARTAL / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 24.12.2022 15:42:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : DORUKÖZ OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : DORUKÖZ OTOMOTİV BOCSH CAR SERVİCE
 • Firma Türü : TEK ORTAKLI LİMİTED ŞİRKET
 • Kuruluş Tarihi : 13 Eylül 2019 Cuma
 • Sermaye : 100.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - YAKACIK VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 3101145682
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 208152-5
 • Oda Sicil Numarası : 1197943
 • NACE Kodu : 452006
 • Faaliyet Alanları : Oto Elektrikçiliği,Oto Klima Bakım ve Tamirciliği,Oto Motor Tamirciliği,Oto Motor, Ön Düzen, Yakıt Pompası, Enjeksiyon Sistemi v.b. Ayarcılığı ve Tamirciliği,Oto Radyatör Tamirciliği,Oto Test
 • Mersis No : 0310114568200001
 • E-Tebligat Adresi : 25888-98671-34513
Doruköz Otomotiv Bosch Car Service
Doruköz Otomotiv Bosch Car Service olarak hızlı ve doğru arıza giderme için Bosch markalı, modern, yenilikçi ariza tespit sistemlerine sahibiz. Kartal´da uzman ekibimiz ve Bosch teknolojileri ile hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz
Muayene Ve Bakım
Elektrik Sistemleri
Fren Sistemleri
Klima
Periyodik Bakım
15 Adım Kontrol
Bahar Bakımı
Kış Bakımı
Akü Kontrolü
Akülerde Garanti
Elektronik Arıza Tespiti
Fren İnovasyonları
Fren Onarımı
Emniyet Sistemleri

Bosch Car Service, her marka ve model araca uçtan uca hizmet verebilen, dünyanın en büyük bağımsız otomobil servis ağıdır.

Bosch mühendisliği ile geliştirilmiş arıza tespit cihazları, test cihazları ve servis ekipmanları sayesinde aracınızın markası ne olursa olsun Bosch Car Service’lerden kusursuz hizmet alabilirsiniz.

Neden Doruköz Otomotiv Bosch Car Service?
Bosch Car Service, 150’den fazla ülkede bulunan 15.000’in üzerinde hizmet noktasıyla dünyanın en büyük servis ağıdır. Yanı başınızdaki birinci kalite araç servisiniz yüksek fiyat performans oranı ile sizleri bekliyor.

Doruköz Otomotiv
Sektörün öncü firmalarından olan Doruk Otomotiv 2007 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze kadar yenilikçi yapısıyla dikkat çekmiştir. Konusunda uzman profesyonel ekibiyle birlikte otomobil sahiplerinin sorunlarına çözüm üreten Doruk Otomotiv, sektördeki ihtiyaçlar doğrultusunda kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Son olarak ülkemize oldukça yaygınlaşan Boyasız Göçük Düzeltme konusunda, sektörün öncü firmalarından olmuştur.

Son günlerde oldukça popüler olan boyasız göçük düzeltme konusunda Türkiye’nin her bölgesine, her iline hizmet veren Doruk Otomotiv, ekspertiz konusunda da yanınızda.

Misyon
Doruk Otomotiv olarak misyonumuz Türkiye’nin her bölgesinde, profesyonel ekibimiz ile birlikte boyasız göçük düzeltme hizmetimizi sunmak ve otomobillerin değer kaybının önüne geçmek.

Vizyon
Doruk Otomotiv olarak vizyonumuz ise adımızı global olarak bilinir kılmak ve hizmetimizi Türkiye sınırlarının dışına da taşımaktır.

RESMİ FAALİYET KONUSU
MOTORLU ARAÇLAR TAMİR, BAKIM VE İMALATI Meslek Grubunda İSTANBUL / KARTAL Bölgesinde Motorlu kara taşıtlarının genel bakım ve onarımı (radyatör, klimave egzoz bakım ve onarımı dahil, aynı işletmede yapılanlar ile elektrik sistemi, tekerlek ve karoser onarım hizmetleri hariç) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
OTOMOTİV VE OTO TAMİR BAKIM

a.) Her türlü nakil vasıtanın tamir, bakım, boya ve servis hizmetlerini vermek, bu işler ile ilgili her türlü malzeme, yedek parça ve hizmeti almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak.
b.) Motorlu ve motorsuz elektrikli, elektronik her çeşit kara vasıtaları olan otomobil, kamyon, kamyonet, otobüs, minibüs ve benzeri araçların her türlü tamir bakımını, yedek parça, modernizasyonu, rutin teknik kontrollerini yapmak.
Bu işlerle ilgili her türlü servis ağları kurmak, işletmek.
c.) Otomotiv sanayi ile ilgili yıkama yağlama servisi kurmak, işletmek, kullanılacak malzemelerin toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
d.) Her türlü motorlu taşıt ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak.
Şirket otomotiv sanayi ile ilgili olarak otobüs, minibüs, midibüs, kamyon, kamyonet, traktör, taksi, motorsiklet, bisiklet, trayler ve bunlara benzer motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıtlarının, grayder, silindir v.b. ağır iş ve sanayi makinelerinin, yükleme, boşaltma iş makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında imalatını ve ticaretini yapmak, acente, bayilik ve mümessilliğini almak, ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak.
e.) Motorlu kara nakil vasıtalarının iç ve dış lastikleri, jantların alım satım, ithalat ve ihracatını yapmak.
Yurt içinde ve yurt dışında kurulu bulunan kara, hava ve deniz vasıtalarına ait iç ve dış lastik fabrikalarının bayilik, mümessilliklerini almak ve servislerini açmak, işletmek.
Oto galerileri açmak, işletmek veya işlettirmek
f.) Her türlü motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıt araçlarını, spor ve eğlence araçlarını, otomobil, otobüs, kamyon, kamyonet, tanker, TIR, minibüs, traktör, treyler, iş ve tarım makinaları ile akümülatör ve bunlara ait makine ve yedek parçalarını ve her türlü lastiklerini, otomotiv aksam ve parçalarını kiraya vermek, kiralamak, alımı ve satımı işlerini tüm boyutları ile yapmak, bunların ithalatını, ithalat mutemetliğini ve ihracatını yapmak, yine bunların servis, bakım, onarım ve pazarlamasını yapmak,
g.) Makine ve yedek parçaların imalatını ve montajını yapmak için sanayi tesisleri ve servis istasyonları kurmak, işletmek ve imal edilecek makine ve yedek parçaların ihracını ve satışını yapmak, şirket konusu ile ilgili olarak her türlü fuarlara katılmak.
İNŞAAT
h.) İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak.
ı.) Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar, idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri, tatil köyleri, okul inşaatı, eğitim merkezleri, öğrenci yurtları, gölet ve iskele, turistik konaklama, uçuş pistleri, sportif ve tamamlayıcı tesisler ve petrol, doğalgaz boru hatları, kanal içme suyu, su kanalları, drenaj tesisleri, sulama ve kanalizasyon işlerinin inşasını yapmak, taahhütlerde bulunmak.
i.) Şirket ahşap, yarı ahşap ve betonarme toplu konut, özel konut, her türlü devlet inşaatları yapabilir.
Kendi adına yapmış olduğu inşaatları pazarlayabilir.
j.) Kat karşılığı mesken ve işyerleri inşaatları yapmak, sözleşmeler yapmak, bu mesken ve işyerlerinin tadilat ve montaj işleri, peyzaj ve çevre düzenlemelerini yapmak.Yurt içi ve yurt dışında her türlü inşaat tesisat elektrik ve hafriyat konularında taahhütlerde bulunmak ve yerine getirmek, k.)Yurt içi ve yurt dışında her türlü yol stabilize çalışmaları, beton, yol, asfalt çalışmaları yapmak ve taahhütleri yerine getirmek.
l.) Fabrika ve tesislerin komple inşaatının ve montaj işlerinin yapımı ve petrol boru hatları, diğer boru hatları, yüksek ve alçak gerilim elektrik tesisatları, enerji nakil hatları, telefon, telgraf ve diğer havi nakil hatları yapım ve montaj işlerini, onarım değişim ve restorasyon işlerini yapmak, yaptırmak.
Şirket amaç ve konularını gerçekleştirmek için:
1. İç ve dış piyasalardan uzun, orta ve kısa vadeli krediler temin edebilir, çok yönlü ve her türlü kredi ile Aval ve Kefalet kredileri temin edebilir, gerektiği taktirde şirketin taşınmaz mallarını rehin verebilir.
Şirketin kendi adına ve 3.kişiler lehine, garanti, kefalet, teminat vermesi veya ipotek dahil rehin hakkı tesis etmesi hususlarında Sermaye Piyasası mevzuatı çerçevesinde belirlenen esaslara uyulur.
2. Yurt içindeki ve yurt dışındaki özel ve resmi kurumların, yurt içinde ve yurt dışında uluslar arası açtıkları ve açacakları her türlü ihalelere katılabilir, anlaşmalar yapabilir, taahhütlerde bulunabilir.
3. Konusu ile ilgili olmak şartı ile temsilcilik, komisyonculuk, acentelik, toptancılık, bayilik, ithalat, ihracat, taahhüt, pazarlamacılık ve ticaret işleri ile iştigal edebilir.
4. Şirketin amacı ve konuları ile ilgili her türlü taşınabilir ve taşınmaz mal satın alabilir, bunları işletebilir, kiraya verebilir, satabilir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
DORUKÖZ OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL