DUAYEN YAPI KİMYA VE MAKİNA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

YUKARI DUDULLU MAH.18 MART CAD. NO:23 K:1 PK:34775 ÜMRANİYE - ÜMRANİYE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 22.02.2021 20:19:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : DUAYEN YAPI KİMYA VE MAKİNA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 25 Temmuz 2001 Çarşamba
 • Sermaye : 2.000.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - SARIGAZİ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 3130604469
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 460688-0
 • Oda Sicil Numarası : 460688
 • NACE Kodu : 201605, 203011
 • Faaliyet Alanları : Boyacılık, Vernikçilik, Cilacılık, Lakecilik, Polyestercilik,,Yapı Yalıtımcılığı (Isı, Ses, Su) 
 • Mersis No : 0313060446900001
 • E-Tebligat Adresi : 25939-68603-55928
Duayen Yapı | Yapı Kimya ve Polyurea Üretimi
Duayen Yapı Kimya geliştirdiği üretim yöntemleri, tasarım gücü ve deneyimli uzman kadrosu ile yapıştırıcı ve polyurea kimyasal sektörünün liderleri arasındadır.

Binder Çeşitleri, Zemin Yapıştırıcıları, Zemin Yapıştırıcı Ve Astarlar, Poliüretan Spor Zemin Kaplama Ürünleri, Poliüretan Endüstiriyel Kaplama Ürünleri, Deniz Tutkalları, Sürme Esaslı İzolasyon Malzemesi, Saf Poliürea Sprey İzolasyon, Mystery Hibrit Poliürea Sistem, Poliürea Özel Teknik Ürünleri, Poliürea Mastik, Mastik ve Soğuk Poliürea, Enjeksiyon Sprey ve Döküm Köpükleri, Epoksi Astar Çeşitleri, Epoksi Dolgular ve Çeşitli Renk Macunları, Epoksi Zemin Kaplamalar, Epoksi Kaplamalar, Alev ve Yangın İçin Boya Kaplama ve Köpükleri, Epoksi Astar Ve Metal Kaplama, Epoksi Kaplama Ve Yapıştırıcılar, Akrilik Tenis Kort Kaplama Ürünleri, Çeşitli Yapıştırıcılar, Epdm Granür Ve Spor Sistem Yardımcı Ürünler, Toz Boya Çeşitleri, Poliürea ve Poliürethane Renk Pastaları, Temizleyiciler ve Harçlar, Statik Mikser Ve Tabanca Çeşitleri, Mobilya Grubu, Gemi Güverte Kaplama Sistemleri, Anti-Blast Koruma Kaplamaları

HAKKIMIZDA
DUAYEN YAPI A.Ş. bünyesinde geliştirmiş olduğu üretim teknikleri, üstün tasarım gücü ve deneyimli uzman kadrosu ile yapı ve zemin kimyasalları sektörünün önde gelen firmalarından biri durumundadır. Hizmette sunduğu kalite, sürdürdüğü araştırma-geliştirme çalışmaları ve sağladığı güven ile sektöründe tasarım ve üretim yönünden liderlik konumunu kazanmıştır.

2001 yılında yapı sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız, 2001 yılından itibaren faaliyetlerini İstanbul’daki 6000 m2 kapalı alanda, günlük 120 ton üretim kapasitesi ile DUAYEN YAPI A.Ş. adı altında sürdürmektedir.

Kurulduğu günden itibaren gelişen teknolojinin getirdiklerine kendi geliştirdiği yöntemlerle yenilik katarak üretim yapmak, bu konuda belirlenen standartlarda hedefi en üst noktada yakalamak ve en kaliteli ürünlerle hizmet vermek ilkesi doğrultusunda büyüyerek kendi sektöründe ilk akla gelen markalardan biri haline gelmiştir.

Duayen Yapı A.Ş. halihazırda 50 ye yakın ülkeye ihracat yapmaktadır.

Üretim Teknolojimiz
Fabrikalarımızın üretim aşamalarında full otomasyon dozaj sistemi, Industry 4.0(Europa), IIOT(Usa) makina iletişim ve üretim yönetim sistemleri kullanılmaktadır.

RESMİ FAALİYET KONUSU
KİMYEVİ MADDE

-Boya ve vernikler, akrilik ve vinil polimer esaslı olanların (sulu ortamda dağılanlar, çözülenler ve çözeltiler) imalatı
-Birincil formda diğer amino reçineler, fenolik reçineler, poliüretanlar, politerpenler, polisülfürler, selüloz ve kimyasal türevleri ile diğer petrol reçineleri imalatı
Firmanın iş Konusu:
Şirket konusu ile kimya teknolojilerini kullanarak her türlü yapıştırıcı üretimi, tutkal, izolasyon malzemeleri her türlü açık ve kapalı alanların zemin kaplamaları ile ilgili poliüretan ve epoxy içeren kimyasal ürünlerin üretimi...
Şirket Türkiye sınırları içerisinde ve yabancı ülkelerde resim ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı ve açık artırma eksiltme teklif alma ve pazarla usulü ile ilgili her türlü ihaleye girer, ihaleye çıkarılacak her türlü küçük büyük yapıların her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi alır ve taahhüt eder.
Yine Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Bakanlıklarının ve Bakanlığa bağlı resmi kuruluşların kamu iktisadı teşebbüsleri iktisadi devlet teşekkülleri kamu iktisadi kuruluşları kamu bütçeli daireler mahalli idareler belediye ve yapı kooperatifleri Türk Silahlı Kuvvetleri ve özel sektör kuruluşları tarafından yurt içinde ve yurt dışında ihaleye çıkartılan inşaat, yol, su, kanalizasyon doğalgaz vb. tüm alt yapı ve üst yapı park ve bahçeler yapımı işlerinin yeniden yapımı tadili onarımı ihalelerine katılır teklif verir. ve 14.1.2015 tarihinde tescil edilen anonim şirket ana sözleşmesinde yazılı olan işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
DUAYEN YAPI KİMYA VE MAKİNA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL