Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 5.597 kayıtlı firma bulundu

İnşaat ve Yapı Dekorasyon Kategorisi İzolasyon Yalıtım İşleri ve Malzemeleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

İzolasyon Yalıtım İşleri ve Malzemeleri Firma Rehberi

Binaların olumsuz hava koşulları meydana geldiğinde çok daha sıcak olmalarını sağlamak için inşaatların iç ve dış yalıtımlı yapılması gerekir. Bunun için de ısı yalıtım malzemelerinin kullanılması şarttır. Bilindiği gibi ısı yalıtım malzemeleri, iletim direncini artırarak, dışarıya ya da içeriye kaçan ısı miktarının en az seviyeye indirilmesini sağlar. Bu nedenle Alman DIN 4108 normlarına göre ısı iletim katsayısı 0,060 kcal/mh oC değerinin altında olan malzemeler ısı yalıtım ürünleri olarak bilinmektedir. Belirlenen değer altındaki ürünler ise sadece yapı malzemesi niteliği taşır. Isı yalıtım işlemi duvar, çatı ve de döşemeleri oluşturan yapılarda, tesisat sistemlerinde, pencerelerde ve daha bir çok alanda kullanılabilmektedir.

Kullanılan yalıtım malzemelerinin genel özellikleri ısı iletişim katsayısının düşük olması,hafif yapılı olmaları, kokusuz olmaları, su ve nem absorbe edebilmeleri, bakteri ve haşere oluşumuna engel olmaları ve de çürümeye karşı dayanıklı yapı özellikleri taşımaları olarak bilinir. En iyi ısı yalıtım işleri ve malzemeleri firmalarına burada iletişim sağlayabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan İnşaat ve Yapı Dekorasyon Kategorisi İzolasyon Yalıtım İşleri ve Malzemeleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.