ENGİN TARIM MAKİNELERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BÜYÜKESENCE MAH. D-100 YAN YOL CAD. NO:349 PK:54100 ERENLER - ERENLER / SAKARYA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 14.01.2022 11:16:00
Değerlendirme :

ERENLER SAKARYA
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : ENGİN TARIM MAKİNELERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 1 Ağustos 2013 Perşembe
  • Vergi Dairesi : SAKARYA - ALİ FUAT CEBESOY VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 3350436504
  • Ticaret Odası : SAKARYA TİCARET VE SANAYİ ODASI
  • Sicil Numarası : 24826
  • NACE Kodu : 000000
  • Mersis No : 0335043650400001
  • E-Tebligat Adresi : 25959-46659-43612
ENGİN TARIM MAKİNELERİ
Dünya fındığının %75-80’ini üreten Türkiye'de fındık hasadının günümüzde halı hazırda 100 yıllardır süre gelen geleneksel yöntemlerle toplandığını, fındık hasadında mekanize tarıma geçilmediği-geçilemediğinin tespiti üzerine dünyadaki fındık üreten ülkelerde fındık hasadının nasıl yapıldığı firmamızca tetkik edilmiştir.

Firmamız 2014 yılında Türkiye kabuklu yemiş bahçelerine ve arazilerine uyumlu %100 patoz özelliğine sahip Hasatsan H2200 modeli ile çiftçilerimizin karşısına çıkmış ve çiftçilerimizin %100 memnuniyeti üzerine 3000 metre kapalı + 3000 metre açık alan olmak üzere toplam 6000 m2 olan Türkiye’nin ilk ve tek ve en büyük modern kabuklu yemiş toplama makine üretim tesislerini Sakarya'da açarak kabuklu yemiş toplama makinelerini seri üretmeye başlamıştır.

Fabrikamız bünyesinde üretilen ürünlerin kalitesi; Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen TSEK Belgeleri, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Tarım Alet ve Makineleri Test Merkezi Müdürlüğü tarafından verilen deney raporları, CE belgesi ile de tescil edilmiştir.

Kabuklu yemiş hasatını Hasatsan markası ile çözmeyi hedeflemekteyiz
Hasatsan olarak Türkiye'de ve dünyada sektöründeki lider konumumuzu daha da güçlendirerek ileriye taşımak, zeytin ve kabuklu yemiş hasadında dünyada söz sahibi olmak için tüm gücümüzle mücadele ettiğimizi/edeceğimizi rahatlıkla beyan edebiliriz.

Hasatsan Türkiye’nin en fazla gelir getiren tarımsal ürünü olan fındığın hasat maliyetlerini %90 oranında düşürmek, tüm kabuklu yemişlerin her türlü arazide makineler ile toplanabileceğini Türk çiftçisine anlatmaya çalışarak kabuklu yemişlerin hasadında mekanize tarıma geçmek gibi zor bir misyonu üstlenmiştir.

Kabuklu yemiş çiftçisinin en büyük gider kalemi toplama/hasat için vermiş olduğu insan işgücü ücretidir. Türkiye'de ve dünyada kabuklu yemiş çiftçisi mekanize tarıma geçtiği takdirde işçilik maliyetleri %90 oranında düşüş sağlayacağı gibi çiftçimizin hasat döneminde karşılaşmış olduğu bir çok sorunda (işçi arama, patoz arama vb.) ortadan kalkmış olacağından zeytin ve kabuklu yemiş hasadı dünya çiftçileri için çile olmaktan çıkacaktır.

RESMİ FAALİYET KONUSU
MAKİNA VE EKİPMANLARI meslek grubunda SAKARYA ili ERENLER ilçesinde "Tarım, hayvancılık ve ormancılık makine ve ekipmanları ile aksam ve parçalarının toptan ticareti (traktör, tarımsal römork, pulluk, gübre yayma makinesi, mibzer, biçer döver, süt sağma makinesi, kümes hayvanları makineleri, arıcılık makineleri, vb.)" gibi konularda faaliyet göstermektedir.


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ENGİN TARIM MAKİNELERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL