ERAK ÇELİK HIRDAVAT BOYA İNŞAAT VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÜZELYALI MAH. SAHİL BUL. NO:87 İÇ KAPI NO:1 PK:34903 PENDİK - PENDİK / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 7.12.2021 23:37:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ERAK ÇELİK HIRDAVAT BOYA İNŞAAT VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 2 Ağustos 2021 Pazartesi
 • Sermaye : 100.000,00 ₺
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - TUZLA VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 3370746728
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 320367-5
 • Oda Sicil Numarası : 1310524
 • NACE Kodu : 331501
 • Mersis No : 0337074672800001
 • E-Tebligat Adresi : 25929-26617-23545
MOTORLU ARAÇLAR TAMİR, BAKIM VE İMALATI Meslek grubunda, PENDİK / İSTANBUL Bölgesinde Gemilerin ve teknelerin bakım ve onarımı (yüzen yapılar, sandal, kayık, vb. bakım ve onarımı ile bunların kalafatlanması dahil) konularında hizmet vermektedir.
GEMİ VE TEKNELERİN ONARIMI
1- Gemilerin ve teknelerin bakım ve onarımı (yüzen yapılar, sandal, kayık, vb. bakım ve onarımı ile bunların kalafatlanması dahil)
2-Gemilerde ve teknelerde her türlü raspa ve boya işleri
3-Yerli ve yabancı gemilerin ,Tanker, Römorkör, Yat, Tekne ve diğer deniz nakil vasıtalarının bakım onarımını ,yedek parça ve malzemelerinin alım satımını yapmak.
Gemi ve diğer deniz nakil vasıtaları inşa etmek ve gemi işletmeciliği yapmak.
Sahibi olduğu, kiraladığı, inşa ettiği deniz taşıt araçları ile bütün dünya sularında deniz taşımacılığı yapmak, yaptırmak.
4-Kiralamak ve satın almak suretiyle sahip olduğu tersane ve yüzer havuzlarda Türkiye Cumhuriyeti karasularında ve yurt dışında her türlü gemilerin tamir, boyama, kızaklama, kurtarma, sökümünü yapmak.
5-Her türlü sınai ve tıbbı amaçlarda kullanılan organik ve inorganik kimyevi maddelerle, madeni yağların, reçinelerin, tiner, boya ve diğer petrol ürünlerinin sınai gazların, oksijen, asetilen, argon gazlarının alım, satım, ithalat ve ihracatını yapmak, nakletmek, depolamasını yapmak.
6-Her türlü endüstriyel boru, sac, elektrik, elektronik ve hırdavat malzemelerinin alım satımını yapmak, deniz ve kara tesislerinin ,arıtma ünitelerinin, tanklarının ve parçalarının imalatını yapmak.
7-Yurt içinde ve dışında resmi, özel kurum ve kuruluşların açmış oldukları ihalelere katılmak, taahhütte bulunup teminat yatırmak, gerektiğinde yatırmış olduğu teminatları geri almak, gerekli izinleri almak şartıyla yabancı işçi çalıştırmak, yabancı konsorsiyumlara katılmak.
8-Amaç ve konu ile ilgili olarak acentelik, bayilik, yurt içi ve yurt dışı mümessillikler almak, vermek.
9-Şirketin konusu ile ilgili her türlü gayrimenkulleri, menkul mallar , şirket konusu ile ilgili motorlu kara nakil vasıtaları ile makine ve tesislerin alınması, satılması, kiraya verilmesi, kiralanması, gayrimenkuller üzerinde aracılık yapmamak kaydıyla her türlü ayni hakların tescili, rehin, ipotek ve satış vaadi ve kira akdi diğer tasarruflarda bulunulması.
10-Konu ile ilgili her türlü mali, ticari ve idari tasarruf ve faaliyetlerde bulunmak, iç ve dış piyasalardan kısa, orta, uzun vadeli kredi anlaşmaları imzalamak.
DEMİR ÇELİK ÜRETİMİ
1- Her çeşit ham demir, çelik ve alaşımlarını, döküm, dövme ve pres mamullerini, pik döküm, çelik boru ve ek parçalarını, her çeşit hadde mamullerini, kok ve tali mahsullerini imal ve istihsal etmek.
2- Yukarıda yazılı işler için lüzumlu maden cevherlerini ve yardımcı maddelerini aramak, bunları istihraç etmek veya ettirmek ve işletmek.
3- Çelik konstrüksiyon, teknolojik teçhizat, vinç, galvanizli çelik konstrüksiyon imal etmek, mekanik ve ısıl işlemlerini yapmak, her nevi metal işleme ile kaplama tesislerini kurup işletmek, her çeşit çelik konstrüksiyon inşaat, mühendislik, imalat ve tesis kurma işlerini yapmak ve yaptırmak.
4- İşletme faaliyetlerinin her safhasında hasıl olabilecek artıkların kıymetlendirilmesi için lüzumlu tesisleri kurup işletmek.
5- Faaliyet alanlarıyla ilgili tesisleri kurmak ve işletmek, gerektiği hallerde rıhtım, iskele ve liman tesis etmek ve işletmek, iskele ve limanı gerektiği hallerde yap-işlet-devret yöntemi ile tesis etmek, konuyla ilgili şirket kurmak veya iştirak etmek.
6- İmalat ve istihsal için gerekli her türlü madde ve malzemeleri yurt içinden ve yurt dışından temin etmek.
7- Yurt içinde ve yurt dışında her türlü mal ve hizmetin pazarlamasını yapmak, satış deposu, bayilik, temsilcilik, büro, mağaza ve ticari müesseseler kurmak veya ortak olmak.
8- Aracılık faaliyeti ve Menkul Kıymet Portföy İşletmeciliği niteliğinde olmamak üzere, faaliyet konularıyla ilgili iştiraklerde bulunmak.
9- Yurt içi ve yurt dışı firmalarla lisans, teknik beceri (Know-How) ve benzeri anlaşmaları yapmak, fabrika kurulması ile ilgili ihale ve taahhütlere girmek, bilgi ve teknoloji satmak veya satın almak.
10- Faaliyet konuları ile ilgili olarak mühendislik ve müşavirlik hizmeti yapmak, yurt içi ve yurt dışındaki ilgili kurum ve kuruluşlara iştirak etmek veya işbirliği yapmak.
11- Faaliyet alanındaki konularda eğitim, araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmak ve yaptırmak.
12- Ürettiği bütün maddeleri konuyla ilgili teknik esaslara uygun olarak imalini veya fason imal edilmesini, bu imalatın kalite kontrollerinin yapılmasını sağlamak,
13- Şirket amaç ve konusu ile ilgili her nevi tesis ve gayrimenkul almak, satmak, inşa etmek, ettirmek, kiralamak, kiraya vermek, bunlar üzerinde ipotek, rehin ve ayni haklar tesis etmek veya ettirmek.
14- Şirketin amaç ve konusu kapsamına giren diğer faaliyetlerde bulunmak.
15- Spor tesisleri ve kompleksleri kurmak, bu amaçla kurulu spor kulüplerini işletmek veya kurulacak şirketlere iştirak etmek.
16- Elektrik piyasası mevzuatına uygun olarak esas itibariyle kendi elektrik ve ısı enerjisi ihtiyacını karşılamak üzere otoprodüktör lisansı çerçevesinde üretim tesisi kurmak, elektrik ve ısı enerjisi üretmek, üretim fazlası olması halinde söz konusu mevzuat çerçevesinde, üretilen elektrik ve ısı enerjisi ve/veya kapasiteyi lisans sahibi diğer tüzel kişilere ve serbest tüketicilere satmak ve ticari olmamak kaydıyla tesis ve ilgili tüm teçhizat ve yakıtın ithal edilebilmesine ilişkin faaliyette bulunmak.
HIRDAVAT
1- Bilumum hırdavat... ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ERAK ÇELİK HIRDAVAT BOYA İNŞAAT VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL