ERCAN ÇEYİZ MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PAZARLAMA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AKDENİZ MAH. ŞEHİT FETHİBEY CAD. NO:55/091 KONAK - KONAK / İZMİR / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 5.07.2018 04:02:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : ERCAN ÇEYİZ MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PAZARLAMA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Tabela Ünvanı : ERCAN ÇEYİZ MOBİLYA
  • Kuruluş Tarihi : 2 Mayıs 1997 Cuma
  • Vergi Dairesi : İZMİR - ÇAKABEY VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 3410035733
  • Ticaret Odası : İZMİR TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 82980
  • NACE Kodu : 475104
  • Faaliyet Alanları : Züccaciyecilik
  • Mersis No : 1000002054701596
Torbalı Kipa’da faaliyete giren Ercan Çeyizevi çok kısa süre önce açılmasına rağmen ilçe halkından oldukça yoğun ilgi görüyor. Kipa Alışveriş Merkezi’nde faaliyete giren mağaza, İzmir genelinde tam 12 noktada hizmet veriyor. 215 metrekarelik bir alanda kapılarını açan firma 10.000 çeşit ürünüyle her kesime hitap ediyor. Mağaza da her kesime hitap eden bir çok ürün bulmak mümkün. Mağaza Müdürü Murat İlbey, Torbalı’daki herkesin en azından gelip mağazayı görmeleri gerektiğini belirtti.

KREDİ KARTSIZ 20 AY TAKSİT
GEÇTİĞİMİZ günlerde kapılarını Torbalılıların hizmetine açan Ercan Çeyiz, yapmış olduğu kampanyalarla ile oldukça iddialı. Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, elektronik eşyalardan tekstil eşyalarına her türlü ev eşyasının mevcut olduğu işletmenin farklı uygulamasıyla büyük ilgi topladı. Şu günlerde her yerde kredi kartı kullanımı olmasına rağmen mağaza, kredi kartsız ve taksitle alışveriş imkanı sunuyor. Müşterilerinin yanlarında sadece kimlik kartları ile gelmelerinin yeterli olacağını dile getiren İlbey: “En önemli vizyonumuz taksitli alışveriş merkezi olmamızdır. Kredi kartsız 20 aya varan taksitlendirmeler yapabiliyoruz. Bu sayede kredi kartına sahip olan olmayan herkese hitap edebiliyoruz” diye konuştu.

ÇATAL BIÇAKTA EKSİK PARÇA KALMAYACAK
İZMİR’DE 12 ayrı farklı yerde hizmet veren firma, Torbalı’da da ilçe halkına hizmet vermeye başladı. İlçe halkının ihtiyaçlarını sorunsuz karşılamayı vizyon haline getirdiklerini belirten Mağaza Müdürü İlbey: “Özellikle evlenecek olan çiftlerin buraya gelerek yapmış olduğumuz imkanlardan ve kampanyalardan yararlanmaları gerekli. Ayrıca Ar Yıldız markalı çatal bıçak takımlarında büyük bir imkan sunuyoruz. Annaanne ve babaannelerimizden kalmış olan Ar Yıldız çatal bıçak takımının da eksik olan parçaları biz temin ediyoruz. Şöyleki; Daha önceden alınmış olan Ar Yıldız çatal bıçak takımından bir çay kaşığı kayboldu ve artık üretimde yok. Bunu bize getirdikleri taktirde biz bunu fabrikaya gönderiyoruz ve Ar Yıldız fabrikası bu eksik olan parçanın kalıbından üretmek suretiyle o parçayı tamamlıyor. Bu firma öyle bir firma ki ilk ürettikleri ürünlerin kalıplarını bile saklıyorlar. 10.000’in üzerinde farklı çeşit ürünümüzle Torbalılıların her türlü ihtiyaçlarına cevap vermeye başladık. Gösterdikleri ilgiden dolayı tüm Torbalı halkına teşekkür ediyorum”

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ERCAN ÇEYİZ MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PAZARLAMA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL