FAVORİ YAPIM MEDYA PRODÜKSİYON MODA SANAYİ VE TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

ŞENLİKKÖY MAH. YEŞİLKÖY HALKALI CAD. NO:93/2 BAKIRKÖY - BAKIRKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 12.06.2021 20:12:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Ahmet Ö.

Ahmet Ö.

5 Haz 2021

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : FAVORİ YAPIM MEDYA PRODÜKSİYON MODA SANAYİ VE TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 6 Ekim 2020 Salı
 • Sermaye : 500.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 3851524361
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 269015-5
 • Oda Sicil Numarası : 1258778
 • NACE Kodu : 702202
 • Faaliyet Alanları : Fotomodel, Manken Ajansı, Prodüksiyon ve Organizasyon Hizmetleri
 • Mersis No : 0385152436100001
 • E-Tebligat Adresi : 25848-41683-65707
Favorim Sensin online ses yarışması ile siz değerli yarışmacılarımıza yeni bir pencere açıyoruz.
Favori Yapım olarak heyecan verici ödüllerimizle favori sesimizi arıyoruz.
Favorim Sensin Online Ses Yarışması olarak amacımız herkesi tarz farkı gözetmeksizin müzik yapmaya teşvik etmek ve yeni sesleri keşfederek sesini herkese duyurmasına yardımcı olmaktır.
Bu amaçla sizlerle beraber bu müzik yolculuğuna çıkıyoruz.
İlham verici performanslarınızı herkesle paylaşmak için heyecanla videolarınızı bekliyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ Meslek grubunda, BAKIRKÖY / İSTANBUL Bölgesinde İşletme ve diğer idari danışmanlık faaliyetleri (bir organizasyonun stratejik, mali, pazarlama, üretim, iş süreçleri, proje vb. yönetim hizmetleri ile ticari marka ve imtiyaz konularında danışmanlık) konularında hizmet vermektedir.
FOTOĞRAF VE SİNEMA MAKİNELERİ
a. Fotoğraf makineleri, kameraların ve her türlü fotoğraf malzemelerinin alımı satımı.
b. Her cins ve ebatta renkli ve siyah beyaz fotoğraf basım işi; her cins ve ayarda artistik, teknik, sanayi, moda ve reklam fotoğraf ve diapozitif çekim işlerini ifa etmek; nişan, düğün, yaş günü ve diğer toplantılarda profesyonel video, film ve fotoğraf çekimleri yapmak.
c. Stüdyo, laboratuar açmak ve çalıştırmak. Her nevi dijital fotoğrafçılık, bilgisayarlı fotoğraf çekimi, baskı, banyo tab işleri.
Bu laboratuarlarda kullanılan film ve banyo malzemelerinin alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
d. Barometre, termometre, higrometre, kronometre, büyüteç, altımetre gibi aletlerin ve yardımcı malzemelerinin alımı satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
REKLAM VE ORGANİZASYON
a. Her türlü eğlence ve gösteri merkezi, sergi ve panayır alanı, kongre merkezi, sanatsal gösteri merkez kompleksi işletmek, kiraya vermek, kiralamak ve danışmanlık yapmak. Yetkili mercilerden izin almak kaydıyla yurt içinde ve yurt dışında sanat ve eğlence gösterileri, konserler, müzikal oyunlar, tiyatro oyunları, folklor gösterileri, bale oyunları, eğlence ve yarışma programları ve benzeri sanat ve eğlence faaliyetleri organize etmek, sergilemek, tertip etmek veya ettirmek.
b. Sesli ve ışıklı, görüntülü gösteriler yapmak, mevcut organizasyonlara katılmak. Her türlü müzik yapımı üretmek, ürettiği müzik yapımlarını ses taşıyıcılarına kayıt etmek, çoğaltmak, yayınlamak, pazarlamak.
c. Her türlü halkla ilişkilerle ilgili hizmetler vermek. Yerli ve yabancı manken, film, tiyatro, ses, dans sanatçılarının ajanslığını yapmak.
d. Reklam ajansı kurmak. Her türlü reklam işleri yapmak, reklam filmleri çekmek.
e. Reklamcılıkla ilgili olarak hediyelik eşya ve promosyon ürünlerinin alımını, satımını, ithalat ve ihracatını yapmak. Promosyon ürünlerini fason olarak yaptırmak.
f. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü televizyon, radyo, sinema, video sistemleri, yazılı ve yazısız basın araçları, ışıklı ve hareketli panolar, basılı malzemeler, tabela, afiş, afişet, pankart, açık hava panoları ve diğer yararlanabilecek araç ve yöntemlerle reklamcılık faaliyetlerinde bulunmak.
TEKSTİL, KONFEKSİYON
a. Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
b. Her türlü ipek, pamuk, yün,s entetik tabi elyaflardan ve diğer ipliklerden mamul örme ve dokuma kumaşların imalini, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dahili ticaretini ve pazarlamasını yapmak.
c. Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının ihracı, ithali, toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak. Kreasyonlar hazırlamak, defileler düzenlemek, bayilik, acentelik, mümessillik almak vermek, bu işlerle ilgili atölyeler, fabrikalar kurmak, mağazalar açmak.
d. Her türlü yün, orlon ve sentetik ipliklerden örülmüş bay, bayan ve çocuk trikolarının imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
e. Her nevi bayan ve çocuk gelinliklerin, nişanlıkların dikimi; gelin başı, eldiven, jüpon ve benzeri malzemelerin alım satımı, işçilik, ithalat ve ihracatını yapmak.
f. Gelinlik ve nişanlıkla ilgili her türlü kumaş, güpür dantel, tül, saten ve sair malzemelerin imalatı, toptan ve perakende alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
g. Pamuklu ve sentetik kumaştan her türlü kadın, erkek, çocuk iç çamaşırları, gecelik, pijama imalatı, ihracatı ve ithalatını yapmak.
h. Her türlü erkek, kadın, çocuk çorabının alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatı. i. Her türlü dokuma ve dokuma ürünlerini imal etmek.
j. Her nevi dokuma etiket imalatı ve toptan satışı, baskı etiket imalatı alım satımı
k. Emniyet kemeri, paraşüt kolonu, tüfek kayışı, palaska ,bel kemerleri, çanta kolonları, kolon kurdele, ekstrefor, şerit, sargı bezi, bel lastiği, tuhafiye lastik çeşitleri, ayakkabı şerit ve biyeleri, erkek ve çocuk pantolon askıları ve her çeşit dar dokuma çeşitleri imalatı ,ihracatı ve ithalatını yapmak
l. Tekstil ürünlerine nakış işlemlerini yapmak, yaptırmak.
m. Her türlü tekstil ve konfeksiyon sanayisinde kullanılan makine, cihaz, alet, edevat, yedek parça ve aksesuarları ile sarf malzemelerinin üretimini, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını ve pazarlamasını yapmak.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
FAVORİ YAPIM MEDYA PRODÜKSİYON MODA SANAYİ VE TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL