Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 5.793 kayıtlı firma bulundu

Medya Basın ve Yayıncılık Kategorisi Prodüksiyon ve Yapımcılar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Prodüksiyon ve Yapımcılar Firma Rehberi

İletişim teknolojisinde prodüksiyon ve de yapımcılar mutlaka aktif görev almalıdır. Aslına bakıldığında prodüksiyon kelimesi tam manasıyla yapım ve de üretim anlamlarını karşılamaktadır. Genel olarak prodüksiyonun televizyon ya da sinema filmleri üreten kişi ya da kurumların ihtiyaç duyduğu bir tür hizmet olduğunu söylemek mümkündür. Başarılı bir ekipte olmazsa olmazlar vardır. Kısacası iyi bir prodüksiyon; sorumlu yapım yönetmeni ,uygulayıcı yapımcı, yapım yönetmeni, yönetmen, yardımcı yönetmen, yönetmen asistanı, senarist, sanat yönetmeni, yaratıcı yönetmen, yapım yardımcısı, görüntü yönetmeni, kameraman - kameraman operatörü gibi personellerden oluşmak zorundadır.

Elbette ki başarılı bir prodüksiyonun ihtiyaçları sadece bunlarla da sınırlı değildir. İlerleyen süreç içerisinde es kayıt teknisyeni ve asistanı, setçi, resim seçici, kamera kontrol, stüdyo şefi, rol dağıtım yönetmeni, tasarımcı, grafik tasarımcı, satın almacı, stilist, kostümcü, makyaj sanatçısı, saç tasarımcısı gibi kendi alanlarında uzman kişilerin, sinema filmi, klip, dizi ve dizi çekici yapabilecek kişi ya da kurumlara da gereksinim olacaktır. En iyi prodüksiyon ve yapımcı şirketlere sitemizin bu kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Medya Basın ve Yayıncılık Kategorisi Prodüksiyon ve Yapımcılar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.