Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 999 kayıtlı firma bulundu

Hizmet Sektörü Kategorisi Lisanslama ve Telif Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Lisanslama ve Telif Firma Rehberi

Halka açık alanlarda herhangi bir eseri icra etmek ve fonogram kullanmak için yapım ya da yayınların ilgili ürünün hak sahiplerinden izin ve onay alınması gerekmektedir. Ayrıca herhangi bir ürünün sizlere ait olduğunu tescillemek ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olmak için lisanslama ve telif haklarının alınması gerekmektedir. Bu tür hakların alındığı durumlarda, ikinci kişilerin sizin isim hakkına sahip olduğunuz bir logoyu, ismi ya da eseri kullanmak için 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun 52. maddesine uygun bir sözleşme yapılarak, izin alınması şarttır.

Kendi ürünlerinin üretimini yaparak, markalaşmak isteyen firmaların da lisanslama ve telif haklarını almaları şarttır. Bunun için ilgili kişiler ve firmalardan destek alınmalıdır. Lisanslama ve telif konusunda en iyi olan şirketlere bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Hizmet Sektörü Kategorisi Lisanslama ve Telif Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.