GÜNCEL DİJİTAL TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ TEKSTİL GIDA VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ FATİH ŞUBESİ

HOCAPAŞA MAH. ANKARA CAD. HALİL LÜTFÜ DÖRDÜNCÜ İŞ MERKEZİ NO:32 KAT:3/301 SİRKECİ EMİNÖNÜ FATİH - FATİH / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 23.11.2019 13:55:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
1 puan
1 yorum
Burak T.

Burak T.

22 Kas 2019

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : GÜNCEL DİJİTAL TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ TEKSTİL GIDA VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ FATİH ŞUBESİ
 • Tabela Ünvanı : GÜNCEL DİJİTAL
 • Kuruluş Tarihi : 6 Aralık 2016 Salı
 • Sermaye : 2.000.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - HOCAPAŞA VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 4270540036
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 58735 / 5
 • NACE Kodu : 474201
 • Faaliyet Alanları : Elektronik Cihazlar Araç Gereçler Satış, Bakımı ve Tamirciliği,Telefon, Cep telefonu, Faks, Telsiz ve Diğer Haberleşme Cihazları ve Aksesuarları Satış, Tesisat Kuruculuğu, Bakım ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0427054003600023
 • E-Tebligat Adresi : 25949-27536-99541

Güncel Dijital Teknoloji Ürünleri
Güncel Dijital Hakkında
2008 yılında kurulan firmamız ilk olarak şirketimize ait TİGRA markası adı altında çift hatlı telefon modellerinin ithalatı ve pazarlaması alanında GSM teknolojisinin Türkiye'de gelişmesi ile iletişim dünyasına kapılarını açmıştır. Yapmış olduğumuz ithalatlarda kalite ve müşteri memnuniyeti en üst seviyededir.
Firmamız satmış olduğu ürünlerin her zaman arkasında durarak ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ederek piyasadaki birçok firmanın önüne geçmiştir.
Piyasadaki Çin Telefonu satışlarının zayıflaması ile birlikte APPLE, SAMSUNG, LG, SONY, NOKİA ve HTC markaların ithalatlarını yapmaya başlamıştır.
Güncel Dijital Teknoloji Ürünleri olarak bizler hızlı devamlı ve tutarlı olmanın kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyet ile rekabetçi pazara sunmanın önemli olduğunun bilincindeyiz. 2008 yılından beri sunmuş olduğumuz teknik servis hizmeti ile müşterileri her zaman memnun ederek firmamız bu konudaki deneyimi ve üstün başarıları ile gurur duymaktadır.
Kurumsal firmalarla ve Zincir Marketlerle yapmış olduğumuz anlaşmalar neticesinde, ürünlerimizin kalitesi ve Teknik Destek konusunda bizi tercih etmeleri sektörde firmamızı öncelikli kılmaktadır. Şirketimiz duyulan bu güvenleri boşa çıkarmamakla birlikte daha çok müşteri memnuniyetine önem vererek firmamızı daha ileri taşımak adına uzman kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir. Önümüzdeki zaman dilimi içerisinde birçok kurumsal firmanın tedarikçisi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

NEDEN BİZ?
Sektörde güven kavramını ilke edinip, nitelikli hizmet anlayışımızla, kısa sürede, pratik, etkin ve optimum çözüm ayrıcalıklarını hissetmek istemez misiniz?

MEMNUNİYET GARANTİSİ
Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin maksimum seviyede memnun olmasıdır. Ticaretten önce amacımız müşterinin mutluluğunu sağlamak, bunu başardığımız takdirde ticaretimizin de daha iyi olacağını düşünüyor ve bu felsefe ile çalışıyoruz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
Ürünlerimizin tamamı kapalı kutu, resmi garantili ve orijinal üründür. Firmamızdan satın aldığınız tüm ürünler; firma ya da adınıza faturalı, garanti belgeli ve orijinal ambalajında sevk edilir.

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ
Mevcut piyasadaki rekabetçi ortama ayak uydurabilmek için daima fiyatlarımız güncellenmektedir. Bu sayede cep telefonu rekabetine ortak olmuş olursunuz. 

HIZLI TEKNİK SERVİS
Firmamız teknik servis hizmeti konusunda problemleri hızlı çözme kabiliyetine ve teknik altyapıya sahiptir. Servisimize göndermiş olduğunuz cihazların onarımını en kısa sürede tamamlanıp, gerekli testlerden geçtikten sonra tarafınıza hızlı bir şekilde sevk edilir.

UZMAN VE DENEYİMLİ KADRO
Kadromuzdaki personelin tümü işinde tecrübeli ve müşteri memnuniyetini gözeten personeldir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve firmamızdan maksimum verimi almak için irtibata geçmiş olduğunuz personelimizden piyasalar hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

HIZLI GERİ DÖNÜŞ
Teknik bir konu ile ilgili ya da yaşamış olduğunuz bir problem ile ilgili bizlere ulaşmak çok basit ve pratiktir. Sayfanın sağ üst köşesindeki iletişim bölümünden bizlere mail atmanız size dönüş yapmamız için yeterli olacaktır.

Tüm ürünlerimiz Sanayi Bakanlığınca onaylı 2 Yıl Resmi Garantilidir.

RESMİ FAALİYET KONUSU:
Cep Telefonu,tablet ve  benzeri elektronik cihazların tamir ve bakımı,teknik servisi,yedek parçaların alım satımıHATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
GÜNCEL DİJİTAL TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ TEKSTİL GIDA VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ FATİH ŞUBESİ
İPTAL