ÖZERKAN GRUP İNŞAAT EMLAK HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

İSTASYON MAH. ALPARSLAN TÜRKEŞ. CAD. NO:1/4 PK:06790 ETİMESGUT - ETİMESGUT / ANKARA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 30.06.2022 03:07:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
1 puan
1 yorum
Eda G.

Eda G.

29 Haz 2022

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : ÖZERKAN GRUP İNŞAAT EMLAK HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 27 Nisan 2020 Pazartesi
  • Vergi Dairesi : ANKARA - ETİMESGUT VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 6900460161
  • Ticaret Odası : ANKARA TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 445185
  • NACE Kodu : 432903
  • Faaliyet Alanları : Dekorasyonculuk ve Kartonpiyercilik,İnşaat Malzemeleri İmal ve Satıcılığı,Yapı Yalıtımcılığı (Isı, Ses, Su) 
  • Mersis No : 0690046016100001
  • E-Tebligat Adresi : 25959-90383-89394
ÖZ ERKAN İNŞAAT
Öz Erkan İnşaat olarak Ankara’da anahtar teslim daire işleri, mantolama, ısı yalıtım, anahtar teslim daire işleri, alçı ve boya işlerini yapmaktayız.

Grubumuz inşaat sektöründe, yüksek kaliteli üstyapı - altyapı projeleri, ısı yalıtım (mantolama), boya, tadilat ve dekorasyon projeleri alanında gelişmiş bir tecrübe oluşturmuş durumda olup, İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi yolunda hızla ilerlemektedir.
Teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmaya devam etmektedir.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan ÖZERKAN GRUP’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

ÖZERKAN GRUP tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemiştir.

ÖZERKAN GRUP profesyonel ekibinin yüksek tecrübe ve çözüm odaklı çalışma yeteneği, kurulduğu günden bugüne kadar Grubun marka değerini artıran en önemli unsur olmuştur. Grubun inşaat alanında yüklendiği işleri zamanında teslim etme konusundaki ünü her geçen gün artmaktadır.

ÖZERKAN GRUP özgün yapısı ile günümüz teknolojisine hakim yetişkin ve deneyimli personeliyle genel müteahhitlik hizmetleri alanında dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

VİZYONUMUZ
* Ülkemizin mühendislik, inşaat ve proje yönetiminde ulusal pazarda söz sahibi, bilgi üreten, bilgi paylaşan, rekabet edebilen bir inşaat firması olarak, büyük ve kapsamlı projelere imza atmak.

* Rekabetçi hizmet, yüksek kalite prensibi doğrultusunda her türlü özel kurum ve resmi kurumlar da dahil olmak üzere en geniş müşteri grubuna ulaşmaktır.

MİSYONUMUZ
* Firmamızın odaklandığı nokta, hizmet verdiği alanlarda uygulanabilir en yeni ve yüksek teknoloji ve metodlarla hizmet vermek.

* Tasarımda, projede, mimaride ve iş yönetiminde kaliteyi, insani ilişkileri ve güven duygusunu ön planda tutmayı başarmış ve müşteri memnuniyetini kayıtsız şartsız oluşturmayı amaç edinmiştir.

* Müşteri beklentilerini karşılayan veya müşteri beklentilerinin üstünde hizmet sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ
Kalite, Güven, İtibar
İtibarımız, kalite ve güven üzerine inşa edilmiştir.

Taahhüdümüz; tüm projeleri hatasız ve zamanında teslim etmek, sağlam ve nitelikli iş çıkartmak, en güvenilir mal ve hizmeti üretmektir. Bunları gerçekleştirirken dürüstlükten, doğruluktan ve tutarlılıktan asla taviz verilmez. Hiç durmaksızın gücümüz yettiğince çalışmak, yüksek başarıyı hedeflemek ve hep daha ileriye ulaşmak, en vazgeçilmez ilkemizdir.

GELENEKLERE BAĞLILIK VE YENİLİKLERE AÇIKLIK
Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici yaklaşımları özenle yerleştirerek geleceğimizi yaratırız. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.

EŞİTLİK, ADALET, VEFA
En küçük başarımız bile, bir tek insanın eseri olamayacak kadar büyüktür. İnsanların büyük işleri ancak birbirlerine güvenip dayanarak başarabildikleri gerçeğinden hareketle, firmamız bünyesindeki tüm çalışanlarımız bir aile olarak birbirlerine kenetlenmişlerdir. ÖZERKAN GRUP tüm fertleri, yapı taşı sevgi – saygı – özveri olan güçlü bir ekip ruhuna sahiptirler.

TOPLUMSAL FAYDA
Toplumun bir parçası olduğumuzun farkındalığıyla, şirket hedefleri ile ülke ve toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen gösteririz. Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için, sosyal ve toplumsal görev bilinci içinde üzerimize düşen yükümlülükleri araştırır ve bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiririz.

ÇEVREYE SAYGI
Şirket kültürümüzün en temel ilkelerinden biri; tüm iş süreçlerimizde doğanın korunmasının ve ekolojik düzene fayda sağlanmasının, gelecek kuşakların yaşam kalitesinin arttırılması için birincil öncelik olduğunun bilinciyle hareket etmektir.

BİZ KİMİZ
Ankara’da uzman inşaat ve boya ustası arıyorsanız doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz!
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup; performansı yüksek, evrensel kalite ve standartta hizmet sunmayı hedefleyen firmamız; hızla değişen ve gelişen talepleri en doğru, en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır. Yaptığımız her işe farklı bir gözle yeniden bakmak, sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile başta çalışanlarımız olmak üzere, sektörümüzde, ülkemizde bir değer ifade edebilmek amacı ile fırsatları en iyi şekilde değerlendirme çabası içinde bulunmaktayız.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ
Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede tutmak.
Tüm projelerimizde kaliteli malzeme kullanmak.
İşlerimizde %100 müşteri memnuniyetini sağlamak.
Projelerimizi zamanında sorunsuz teslim etmek.
Sağlam ve depreme dayanıklı yapılar inşaa etmek.

DENEYİMLERİMİZ
Anahtar Teslim Projeler
Mantolama ve Isı Yalıtım
Alçı Boya Badana İşleri
Tadilat ve Dekorasyon İşleri
Kartonpiyer ve Asma Tavan İşleri

NELER YAPIYORUZ
Alçı Boya Badana İşleri
Anahtar Teslim Projeler
Kartonpiyer ve Asma Tavan İşleri
Mantolama ve Isı Yalıtım İşleri
Tadilat ve Dekorasyon İşleri
Mutfak Dolabı ve Vestiyer İşleri

Anahtar Teslim Projeler
Anahtar teslim tadilat bina ile ilgili yapılacak tüm iç ve dış tadilatın eksiksiz olarak tamamlanıp ev sahibine teslim edilme sürecidir. Sizlerin isteklerini belirtip verdiğimiz tarihi beklemeleri yeterlidir.

Tadilat ve Dekorasyon İşleri
Tadilat ekibimiz yılların vermiş olduğu birikimle sizlere profesyonel derecede hizmetler sunacaktır. Kadromuzda bulunan genç dinamik personelimizle tüm evinizin tadilat işlerini kısa sürede eksiksiz bir şekilde tamamlayıp evinizi sizlere teslim ediyoruz.

Alçı Boya Badana İşleri
Malzeme kalitesinden taviz vermeden en iyi boya markalarıyla yaşam alanlarınızı renklendiriyoruz. Boya badana alanında yılların tecrübesiyle plastik, yağlı boya, silikonlu boya gibi işlerinizi kısa sürede yapıp sizlere teslim etmekteyiz. Kartonpiyer ve Asma Tavan İşleri Ankara’nın en iyi kartonpiyer ve tavan hizmetlerini siz müşterilerimize sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Dolu daireleriniz de eşyalarınız zarar görmemesi bizim garantimiz altındadır.

Mantolama ve Isı Yalıtım İşleri
Her zaman işimizin arkasında durarak yaptığımız işleri söz verdiğimiz tarihte sizlere teslim etmekteyiz. Her zaman dürüstlüğü ön plana çıkaran ustalarımız alabileceğiniz en iyi mantolama hizmetini bizlerden alabilirsiniz.

Mutfak Dolabı ve Vestiyer İşleri
Ev ve iş yerlerinizde ihtiyaç duyduğunuz dolap ve vestiyer ihtiyacınızı uzman elemanlarımız ile kısa sürede teslim ederiz.Sizlerin isteklerine göre yapılacak tasarımlar ile işlerinizi teslim ederiz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
RESTORASYON VE İZOLASYON Meslek grubunda, ETİMESGUT / ANKARA Bölgesinde Isı, ses veya titreşim yalıtımı ile diğer inşaat tesisatı işleri (mantolama ve vakumlu temizleme sistemlerinin kurulumu dahil) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ÖZERKAN GRUP İNŞAAT EMLAK HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL