ÖZTÜRKMEN DEMİR ÇELİK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KÜÇÜKBAKKALKÖY MAH. DEREBEY SOK. DUMANKAYA FLEX RESIDENCE BLOK NO:13 İÇ KAPI NO:21 ATAŞEHİR - ATAŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 28.04.2021 21:19:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ÖZTÜRKMEN DEMİR ÇELİK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 9 Nisan 2021 Cuma
 • Sermaye : 500.000 ₺
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KOZYATAĞI VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 7160501890
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 304902-5
 • Oda Sicil Numarası : 1294719
 • NACE Kodu : 255001
 • Mersis No : 0716050189000001
 • E-Tebligat Adresi : 25949-38290-18972
DÖKÜM VE METAL İŞLEME Meslek grubunda, ATAŞEHİR / İSTANBUL Bölgesinde Metallerin dövülmesi, preslenmesi, baskılanması ve damgalanması konularında hizmet vermektedir.
Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır.
1. Her türlü demir, çelik, bakır, nikel, alüminyum, kurşun, çinko, kalay, saç ve diğer adi metaller ile bunlardan yapılmış eşya ve bunların hurdalarının imalatını, ihracatı, ithalatı ve dahili ticaretini yapmak.
2. Demir çelik ve demir dışı metaller ve bunlardan mamul, her türlü hammadde, yarı mamul maddelerin ithalatını, ihracatını ve ticaretini yapmak.
Çelik konstrüksiyon, teknolojik teçhizat, vinç, galvanizli çelik konstrüksiyon imal etmek, mekanik ve ısıl işlemlerini yapmak, her nevi metal işleme ile kaplama tesislerini kurup işletmek, her çeşit çelik konstrüksiyon inşaat, mühendislik, imalat ve tesis kurma işlerini yapmak ve yaptırmak.
3. Her türlü sanayi ve iş makineleri, cihazları ile bunlara ait yedek parçaları, teçhizat ve ekipmanlarının alımını, satımını, pazarlamasını, ithalatı, ihracatı ve dahili ticaretini yapmak.
4. Her türlü inşaat ve sanayi ile ilgili her türlü demir ve demir yan ürünlerinin alımı, satımı, imalatını ithalatını ve ihracatını yapmak.
5. Her çeşit ham demir, çelik ve alaşımlarını, döküm, dövme ve pres mamullerini, pik döküm, çelik boru ve ek parçalarını, her çeşit hadde mamullerini, kok ve tali mahsullerini imal ve istihsal etmek.
Yassı, yuvarlak, profil demirlerin ticareti, ihracı, ithalatını yapmak.
6. Mamul, çekilmiş, işlenmiş, her türlü demir, bakır, alüminyum ve benzeri metalleri, hurda demir ve hurda metalin her türlü ticari faaliyetini alım, satımı, ihracat ve ithalatını yapmak.
7. Sanayide kullanılan alüminyum, ahşap, pvc işleme makineleri kesici ve delici makinelerin imalatını yapmak
8. Her türlü tekstil terbiye makinelerinin (Ram makinesi, kumaş hazırlama makinesi, ters çevirme makinesi, boyama makinesi, santrifüj makinesi, ıslak açma makinesi, kuru açma makinesi, sıkma makinesi, kesme, kurutma, sanfor makinesi) imalatı, bu makinelerin elektrik, elektronik, ve pano imalatını, bu makinelerin tüm malzemelerinin ve aksamlarının imali, alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
9. Bilumum elektrikli ve elektronik makine ve aletlerin üretimini, tamir ve montajını yapmak.
İmalat ve istihsal için gerekli her türlü madde ve malzemeleri yurt içinden ve yurt dışından temin etmek.
10. Hidrolik Makineler, hidrolik sistemler, hidrolik güç üniteleri, hidrolik silindirleri, pnömatik, hidrolik, otomat makine ve güç motorları bağlantı parça ve aksamlarını üretmek.
11- Her türlü sac, metal, boru, profil, çubuk demir işleme, şekillendirme, kesme, delme, bükme, presleme ile yarı mamul veya mamul imalat işlerini yapmak, İşletme faaliyetlerinin her safhasında hasıl olabilecek artıkların kıymetlendirilmesi için lüzumlu tesisleri kurup işletmek.
12- Her nevi yuvarlak, yassı ve lama demir, çelik, metal, paslanmaz çelik mamullerin alım, satım, ithalt ve ihracatını yapmak,
13- Faaliyet alanlarıyla ilgili tesisleri kurmak ve işletmek, gerektiği hallerde rıhtım, iskele ve liman tesis etmek ve işletmek, iskele ve limanı gerektiği hallerde yap-işlet-devret yöntemi ile tesis etmek, konuyla ilgili şirket kurmak veya iştirak etmek.
14- Haddecilik, hurdacılık ve hurdanın dönüşümü işlemlerini yapmak,
15- Sac levha ve türevleri ile sac levhadan mamul üretmek,
16- Yuvarlak, yassı ve lama demir, çelik, metal mamullerin işlenmesi suretiyle ve sacdan muhtelif cins profil, soğuk demir, imalat, demir çekme, haddeleme, konstrüksiyon tesisleri kurmak ve işletmek, her nevi boru imali, alım, satımı, montajı, kaynak montaj, izolasyon, torna, tecrit ve tesfiye işleri yapmak, demir, çelik, bakır, fosfor, pirinç, alüminyum, nikel, çimento, kalay ve benzeri her türlü demir dışı metaller, saclar, levhalar, yaprakları, şeritleri, contaları, su buharları, profiller, tozları, yaylar, oksitler, demir ve çelik ve demir dışı metallerin işlemesinde kullanılan her nevi potaları ve freze tezgahları, vargel matkap taşlama ve polisaj makineleri, muhtelif cins buhar ve sanayi kazanları imalatı, alım, satım, ithalat ve ihracatını yapmak.
17- Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek.
18- Yukarıda yazılı işler için lüzumlu maden cevherlerini ve yardımcı maddelerini aramak, bunları istihraç etmek veya ettirmek ve işletmek.
19- Yurt içinde ve yurt dışında her türlü mal ve hizmetin pazarlamasını yapmak, satış deposu, bayilik, temsilcilik, büro, mağaza ve ticari müesseseler kurmak veya ortak olmak.
Aracılık faaliyeti ve Menkul Kıymet Portföy İşletmeciliği niteliğinde olmamak üzere, faaliyet konularıyla ilgili iştiraklerde bulunmak.
20- Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.
21- Her nevi asansör makineleri ve malzemelerinin imali, pazarlaması, toptan ve perakende alım satımını yapmak.
22- Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her... ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ÖZTÜRKMEN DEMİR ÇELİK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL