SOCIETY FİLM YAPIM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

KÜLTÜR MAH. SUNA SOK. NO:27/1 PK:34340 BEŞİKTAŞ - BEŞİKTAŞ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 9.01.2021 00:30:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : SOCIETY FİLM YAPIM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 10 Temmuz 2019 Çarşamba
 • Sermaye : 50.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BEŞİKTAŞ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 7721227779
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 199306-5
 • Oda Sicil Numarası : 1189084
 • NACE Kodu : 591103
 • Faaliyet Alanları : Fotomodel, Manken Ajansı, Prodüksiyon ve Organizasyon Hizmetleri
 • Mersis No : 0772122777900001
 • E-Tebligat Adresi : 25878-72202-22795
 • Çalışan Sayısı : 11-50
Society Istanbul - Society Istanbul
S( )CIETY is the place where creative people meet.
Film/Televizyon Stüdyosu · Yayıncılık ve Medya Prodüksiyon Şirketi

RESMİ FAALİYET KONUSU
BİLGİ, İLETİŞİM VE MEDYA Meslek Grubunda İSTANBUL / BEŞİKTAŞ Bölgesinde Sinema filmi, video ve televizyon programları yapım faaliyetleri (belgesel yapımcılığı dahil) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
Her türlü görsel ve işitsel sinema televizyon radyo müzik klip video fotoroman haber reklam ve tanıtım filmleri çekimi ve prodüksiyonu, seslendirme ve animasyon isleri yapmak başkalarına yaptırmak taahhüt almak taahhüt vermek.
Konuları ile ilgili olarak toptan perakende alım satım imalat ihracat ithalat ve pazarlama ve transit ticaret yapmak bayilik ve distribütörlük almak vermek.
Konusu ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında gerek ve tüzel kişilerle işbirliği yapmak ve ortaklıklar kurmak ve kurulmuş olanlara katılmak.
Konusu ile ilgili her türlü nakil vasıtaları gayrimenkuller ve kurulmuş tesisler almak yenilerini kurmak satmak ve kiralamak.
Konuları ile ilgili olmak kaydı ile yurt içinde ve yurt dışında makine alet ve teçhizat almak satmak ithal ve ihracını yapmak kiralamak kiraya vermek Konusu ile ilgili finansman ihtiyacı için banka ve kredi kurumlarından kredi alabilir bunun için menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde gerek şirket lehine gerekse hakiki ve hükmi şahıslar lehine kefalet ve ipotek vermek ve bu hakları kullanmak.
Konusu ile ilgili olmak kaydı ile her türlü ihalelere ve taahhütlere girmek ve gereğini yerine getirmek.
Sesli ve Işıklı görüntülü gösteriler yapmak, Mevcut organizasyonlara katılmak her türlü müzik yapımı üretmek, ürettiği müzik yapımlarını ses taşıyıcılarına kayıt etmek, çoğaltmak yayınlamak, pazarlamak,
Her türlü animasyon, tanıtım, reklam filmlerinin yapımcılığını, çekimlerini ve prodüksiyon islerini yapmak.
Mimari ve Mühendislik uygulamaları ile ilgili 3D görselleştirme ve filmlerini çekmek.
Televizyon ve müzik programları üretmek veya ürettirmek, uluslararası yayıncılara, prodüktörlere ve komünikasyon organizatörleri ile reklamcılara hizmet vermek.
Reklam ve tanıtım programları ve ürünlerinin her türlü yayın aracı ile yayımlanmasını sağlamak.
Film stüdyosu kurulması, kiralanması ve kiraya verilmesi, işletilmesi, her türlü ses ve görüntü kayıt stüdyolarınının kurulması temsilciliklerinin verilmesi, alınması, bunlarla ilgili telif hakkı ihtira beratı gibi taşınmaz hakların satın alınması ve satılması.
Sinema ve TV alanında her türlü teknik danışmanlık hizmeti yapmak, menajerlik prodüksiyon ve figürasyon organizasyonu yapmak, her türlü eserlere ait telif haklarının alınması telif hakkı satılması.
Her türlü bilgisayar programlarını oluşturmak ve oluşmuş programları pazarlamak satmak, kiralamak, projelendirmek, teknik servis hizmeti vermek, bakım yapmak, programları geliştirmek araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmak.
Şirket amaç konusuna ait islerin yapılması ve gerçekleştirilmesi için gerekli sanayi tesisleri, stüdyolar ve laboratuvarlar, set ve atölyeler kurmak ve kurulmuş tesisleri ve stüdyoları, işletmeleri satın almak, kiralamak. Bu nitelikteki tesislerin sahipleri ile her türlü ortaklık yada anlaşmalar yapmak.
Radyo ve Televizyonların kurulusu ve yayınları hakkındaki mevzuat hükümleri çerçevesinde prodüksiyon, yapımcılık ve her türlü film çekimi ihalelerine girmek ve yayınlanmasını   ile ilgili bilgisayar programlarının yazılımlarını yapmak, yaptırmak.
İlgili yazılımların tanıtımını yapmak, kiralamak ve kiraya vermek.
Şirket yurt içinde ve yurt dışında konusu ile ilgili ihalelere girebilir, taahhüt islerini yapabilir, her türlü prodüksiyon hizmetini verebilir.
Konusu ile ilgili olarak yurt içinde ve yurt dışında gerekse serbest bölgelerde teknokentlerde dahil olmak üzere gayrimenkuller almak, kiralamak, kiraya vermek ihtiyaç fazlasını satmak, Konusu ile ilgili olarak acentelik mümessillik, bayilik lisans, know-how, işletme imtiyazı patent ihtira beratı vb. hakları almak, amaçlarını gerçekleştirmek ve mallarının tanıtılması için yurt içinde ve yurt dışında fuarlara iştirak etmek, bilcümle üretim mallarından bedelsiz olarak yurt dışına numuneler göndermek, Ulusal ve uluslararası sempozyum, seminer, konferans, kongre ve toplantıların düzenlenmesi için gerekli organizasyonları yapmak ve bu organizasyonlar için animasyon, film ve gösteri yayınlarını hazırlamak.
Konusu ile ilgili olarak ilan, reklam, film ve benzeri tanıtım araçlarını basımı, çekimi, yayımlanması ve organizasyonunu yapmak ve yaptırmak.
Konusu ile ilgili olarak tasarım, grafik tasarım, tanıtım, reklam ve promosyon, prodüksiyon, animasyon hizmetlerinde bulunmak, gerekli organizasyonları yapmak ve yaptırmak.
Konusu ile ilgili olarak her türlü bilgisayar donanımlarını hazırlamak, hazırlanan bilgisayar donanımlarının etkileşimli animatörünkilerini yapmak.
Televizyon ve sinema için reklam filmleri belgeseller, yerli dizi, magazine ve eğlence programları olmak üzere her türlü programlar yapmak ve yaptırmak, bu konularla ilgili her türlü malzeme ve hizmet alımı, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak, uzun metrajllı sinema ve televizyon reklam filmleri yapmak ve yaptırmak, pazarlamak, bu konularla ilgili her türlü teknik makine, malzeme, siyah beyaz ve her cins film banyo ve baskısını yapmak ve gerekli kimyasal, optik, elektronik, ve mekanik ünite ve hizmetleri ithal etmek ve ihraç etmek, ticaretini yapmak.
Yurt içinde ve yurt dışında tabela, flama, bayrak, etiket,el ilanı, radio, plak,kaset, compact .

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
SOCIETY FİLM YAPIM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL