TRAKYA MAKİNE KOLONYALI MENDİL MAKİNESİ YATAY TOZ DOLUM MAKİNASI SIVI DOLUM MAKİNESİ STİCK TUZ ŞEKER DOLUM MAKİNELERİ

MALTEPE MAH. GÜMÜŞSUYU CAD. BİRTAŞ SANAYİ SİT. NO:61/75-76 ZEYTİNBURNU - ZEYTİNBURNU / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 10.02.2019 17:23:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Nahit S.

Nahit S.

21 Oca 2019

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : TRAKYA MAKİNE KOLONYALI MENDİL MAKİNESİ YATAY TOZ DOLUM MAKİNASI SIVI DOLUM MAKİNESİ STİCK TUZ ŞEKER DOLUM MAKİNELERİ
 • Tabela Ünvanı : TRAKYA PACK
 • Kurucu Ortaklar : SERKAN BALCI
 • Yetkili : SERKAN BALCI Müdür Münferiden
 • Kuruluş Tarihi : 16 Haziran 2011 Perşembe
 • Sermaye : 25.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - DAVUTPAŞA VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 7570408963
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 781282-0
 • NACE Kodu : 282905
 • Faaliyet Alanları : Makine Takım Tezgâhı ve Aletleri İmal, Satış ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0757040896300010
 • E-Tebligat Adresi : 25959-24263-01998
 • Çalışan Sayısı : 2-10

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

Trakya Makine / Kolonyalı Mendil Makinesi, Yatay Toz Dolum Makinası, Sıvı Dolum Makinesi, Stick Tuz, Şeker Dolum Makineleri
Trakya Makine ambalaj paketleme makineleri imalatı yapmaktadır. Ürünlerimiz arasında Kolonyalı Mendil Makinesi, Yatay Toz Dolum Makinası, Sıvı Dolum Makinesi, Stick Tuz, Şeker Dolum Makineleri bulunmaktadır.

TRAKYA MAKİNE; Trakya ve Trafleks markası ile üretim yaptığı, Ambalaj Paketleme, flexo baskı makinaları, Tam otomatik, Yatay ve Dikey dolum paketleme makineleri, Islak - Kolonyalı mendil makineleri, Yatay ve Kule tipi flexo baskı makineleri ile etiket, gıda, kimya, ilaç, kozmetik, temizlik ve zirai sektörlerinde hizmet vermektedir.

Deneyimli kadrosunun sektörel tecrübesini teknolojiyi yakından takip etme duyarlılığı ile firmamız bu sektördeki faaliyetlerini doğrusal bir artış grafiği ile sürdürmektedir.

Firmamız, önce insan, önce şirket çalışanları, önce müşteri memnuniyeti. Bütün yatırımlarımız insan üzerine. Şirket içinde güvene dayalı bir birliktelik var. Bu güveni, birlikteliği müşterilerimize en iyi şekilde yansıtmaktayız.

Hedef kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmasında en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Firma olarak 2002 yılından günümüze Ambalaj Sektörüne yönelik birçok hizmette bulunmuştur. TRAKYA MAKİNA ambalaj ve paketleme imalatı ve üretim odaklı olması ülkemize ve insanımıza büyük katkı ve hizmet sunmaktadır.

İmalatımız
Islak Mendil Makineleri, Yatay ve Kule tipi Flekso Baskı Makineleri, Stick dolum makineleri Yatay Toz Dolum Makineleri, Dikey Toz Dolum Makineleri, Dikey Kiloluk Bakliyat, Baharat, v.b. Çay, Zirai ve Kozmetik ürünler Yatay Sıvı Dolum Makineleri, Dikey Sıvı Dolum Makinelerimizden Oluşmaktadır.

Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğunu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine VİZYON edinmiştir.

Ürünlerimiz
Kolonyalı Mendil Makinesi
Kolanyalı Mendil Makinesi (Full Versiyon)
Stick Şeker Paketleme Makinesi
Tıbbi Alkol Swab Makinesi
Yatay Toz Dolum Makinesi
Sıvı Dolum Makinesi
Stick Sıvı Dolum Makinesi
Nescafe Dolum Makinesi
3 Renk Flexo Baskı Makineleri
4 Renk Flexo Baskı Makineleri
5 Renk Flexo Baskı Makineleri

RESMİ FAALİYET KONUSU
Makine, mobilya, kaporta, el aletleri ve benzerlerinin plastikten bağlantı parçaları, plastikten taşıyıcı bantların ve konveyör bantlarının imalatı
Firmanın İş Konusu: Yurt içinde ve yurt dışında her türlü ambalajlama gıda ve dolum makineleri aksesuarları ve parçaları imal etmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.About Us
TRAKYA MAKİNE was established in Istanbul in 2002. It is carrying out activities in manufacturing and marketing Packaging Machine.
Our company is has maintained its activities in a linear increase graphic in this sector with its experienced personnel having a sensitivity of closely following technology with the contribution of its sectoral experience.
Our company is acting based on a principle of firstly human being, firstly company personnel, firstly customer satisfaction. Our entire investment lies in human beings. An association based on mutual respect and trust is the principle of the company. We reflect this respect and trust to our customers in the best manner.
Our priority on the satisfaction of target group is the major element which enables us to maintain our presence in this sector for many years. This factor is also a source of motivation for us to look to the future with confidence and hope.
We have offered many services to Package Sector since 2002.
TRAKYA MAKİNA is offering great contribution and service to our country and people with the concept and orientation focusing on the manufacture and production of the package and packing

Production
Refreshing Towel Machines, Flexo Printing Machine, Stick Pack Machine, Horizontal Dust Filling Machines, Vertical Dust Filling Machines, Horizontal Liquid Filling Machines, Horizontal Liquid Filling Machines stick pack Machines. Sugar Stick Pack Machines,

Vision
Customer satisfaction, constant development, quality, teamwork, social responsibility, professional management concept, conformance to technological developments and sharing and being a leader in its sector form the VISION of our company.

Qui Sommes-nous
TRAKYA MAKİNE a été fondé en 2002 à Istanbul. La société réalise des activités dans le secteur de production et de marketing de machine de Conditionnement d’Emballage.
Notre société continue ses activités dans ce secteur avec une graphique de progression grâce à la sensibilité de suivre de très près la technologie avec son personnel expérimenté dans ce secteur.
Notre société pense d’abord aux êtres-humains, aux personnels de la compagnie et à la satisfaction des clients. Tous nos investissements sont sur l’être-humain. A la société, il y a une solidarité basée sur la confiance. Nous reflétons cette confiance et cette solidarité aux mieux à nos clients.
Le faite de prendre soin de la satisfaction du groupe cible est le facteur de l’expérience de notre société. Ce facteur est aussi notre source de motivation qui assure notre vue au futur avec une grande espérance et confiance.
Notre compagnie a donné beaucoup de service depuis 2002 jusqu'à nos jours envers le Secteur d’Emballage. Le faite que la compagnie TRAKYA MAKİNA est orientée à la production et à la fabrication d’emballage et de conditionnement a assuré un grand service et une grande contribution à notre pays et a nos citoyens.

Notre Production
Notre production est formée des Machines de Serviette Rafraichissante, des Machines d’Impression Flexo, des Machines de Remplissage Horizontale de Granule, des Machines de Remplissage Horizontale de Liquide, des Machines de Remplissage Verticale de Liquide.

Notre Vision
Notre société a adopté comme VISION la satisfaction clientèle, le développement continu, la qualité, le travail d’équipe, la responsabilité sociale, la connaissance de gestion professionnelle, la conformité à la progression technologique et l’importance de partage et être une compagnie leader dans son secteur.


معلومات عنا
تم تأسيس تراكيا لصناعة الماكينات في اسطنبول عام 2002. تظهر فعالية في قطاع تسويق وتصنيع ماكينات التعبئة والتغليف. تستمر شركتنا في اظهار فعالياتها ونشاطاتها في هذا القطاع بازدياد مستمر من خلال خبرة وتجربة كادرها القطاعي وتعقيبه بحساسية للتكنولوجيا.

اولويات شركتنا, الانسان, عمال الشركة, رضاء الزبائن. جميع استثمارتنا على غرار مصلحة الانسان. في داخل الشركة يوجد وحدة عمل مبنية على الثقة. نقوم بعكس وحدة الثقة هذه الى زبائننا بأفضل شكل. اعطائنا الاهمية لكتلة المجتمع المطلوبة او المستهدفة هو اهم مؤثر او عامل في جعلها شركة عريقة. وفي نفس الوقت فالمؤثر هذا هو منبع كبير يدفعنا في النظر الى المستقبل بأمل وثقة كبيرة.

على مستوى شركة فمنذ عام 2002 الى يومنا هنا تواجدت في العديد من الخدمات لقطاع التعبئة والتغليف. تقدم تراكيا لصناعة الماكينات لوطننا وشعبنا الخدمة والاضافة الكبيرة من خلال تركيزها على صناعة وانتاج ماكينات التعبئة والتغليف.

التصنيع لدينا
يتألف التصنيع لدينا من, ماكينات المناديل المعطرة, ماكينات الطباعة فلكسو, ماكينات تعبئة المسحوق الافقية, ماكينات تعبئة المسحوق الطولية, ماكينات تعبئة السوائل الافقية وماكينات تعبئة السوائل الطولية.

رؤيتنا
لقد اتخذت على نفسها رؤية تهدف الى ان تصبح الرائدة في هذه القطاع من خلال جعل مفهوم رضاء الزبائن, والتطور المستمر, والجودة, والعمل الجماعي الكادري, والمسؤولية الاجتماعية, ومفهوم الادراة المختص, والتناسب والمشاركة للتطورات التكنولوجية كقاعدة اساسية لها.


SB TRAKYA MAKİNA AMBALAJ GIDA İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
TRAKYA MAKİNE KOLONYALI MENDİL MAKİNESİ YATAY TOZ DOLUM MAKİNASI SIVI DOLUM MAKİNESİ STİCK TUZ ŞEKER DOLUM MAKİNELERİ
İPTAL