WİN TEKNOLOJİ TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÖRNEK MAH. ŞEHİT CAHAR DUDAYEV CAD. NO:101/1 PK:34704 ATAŞEHİR - ATAŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 18.05.2022 01:43:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : WİN TEKNOLOJİ TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : REALME SERVİSİ TÜRKİYE
 • Kuruluş Tarihi : 2 Mart 2022 Çarşamba
 • Sermaye : 100.000,00 ₺
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ÜMRANİYE VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 8131411996
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 365608-5
 • Oda Sicil Numarası : 1356438
 • NACE Kodu : 951201
 • Faaliyet Alanları : Telefon, Cep telefonu, Faks, Telsiz ve Diğer Haberleşme Cihazları ve Aksesuarları Satış, Tesisat Kuruculuğu, Bakım ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0813141199600001
 • E-Tebligat Adresi : 25858-68130-08875
REALME SERVİSİ TÜRKİYE
ARIZALI CİHAZINIZI TAMİR ETTİRMENİN EN KOLAY VE ETKİLİ YOLU

6 AY GARANTİLİ HİZMET
Bizim tarafımızdan yapılan tüm arızalarınızın 180 günlük (6 Ay) garantisi mevcuttur.

DÜŞÜK FİYAT GARANTİSİ
Cihazınızın Onarımı Esnasında Sizlere En Uygun Fiyat Sunduğumuza Emin Olabilirsiniz.

HIZLI ONARIM HİZMETİ
Sizler için önemli olduğunun farkındayız, onarımlarınızın en hızlı şekilde yapılmaktadır.

Realme Teknik Servisi olarak Cep Telefonu Sektörünün ülkemizde start verdiği günden bu yana, Tüm Mekanik ve Elektronik sorunların onarımını yapmaktayız.

Realme Teknik Servisi Olarak siz değerli müşterilerimize hızlı, uygun ve profesyonel hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Realme Teknik Servisi olarak Ülkemizde 10 yılı aşkın bir süredir binlerce Müşterimize profesyonel şekilde hizmet vermiş bulunmaktayız. Cep Telefonu Sektörünün ülkemizde start verdiği günden bu yana, Siz değerli Müşterilerimize Hizmet vermekteyiz.

Realme Teknik Servisi olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını ilke edinerek mobil cihazlarınıza garantili çözümler üretiyoruz.

İSO -TSE standartlarında teknik ekibimiz ve konusunda uzman teknik kadromuz sayesinde mobil cihaz arızalarınıza güvenilir ve garantili onarımlar sağlıyoruz..

HİZMETLERİMİZ
Yazılım Güncelleme
Sıvı Temas
Şebeke Arızası
Parmak izi Okuyucu Arızası
Realme Wifi Arızası
Realme Kasa Değişimi
Realme Ekran Değişimi
Realme Cam Değişimi
Hoparlör Arızası
Ekran Kilidi
Dokunmatik Onarımı
Batarya Arızası / Değişimi

Değerli REALME Kullanıcılarımız,
Telefonunuzu en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden ücretsiz* olarak bize gönderebilirsiniz.
Arızalı REALME ürünlerinizi servis merkezlerimize ücretsiz göndermeniz için tek yapmanız gereken, size en yakın Yurtiçi Kargo noktasına gitmeniz ve servis merkezimizin anlaşma numarasını bildirerek, ürünü ulaştırması için teslim etmenizdir.
Türkiye tüm illerden, Yurtiçi Kargo 949908923 anlaşma kodu ile Onarım Merkezimize ürünleriniz ücretsiz olarak ulaşacaktır.

Yurtiçi Kargo Ücretsiz Gönderi Adresimiz;
Alıcı:
WİN TEKNOLOJİ TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Gönderi Kodu; 949908923
Ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında servis süremiz ortalama 3 (üç) iş günüdür.
Bir not kağıdına iletişim bilginizi ve arıza detay bilginizi lütfen yazınız.

Gönderim için hazırladığınız cihazınızı sizlere en yakın Yurtiçi Kargo ile Karşı Ödemeli olarak servis merkezimize yönlendirebilirsiniz.

Adı Geçen Marka Ve Logo İlgili Firmanın Tescilli Logosu Olup Bilgi Amaçlı Yayınlanmıştır. WİN TEKNOLOJİ Bu Markaya "Özel" Hizmet Vermektedir.

RESMİ FAALİYET KONUSU
TELEKOMÜNİKASYON Meslek grubunda, ATAŞEHİR / İSTANBUL Bölgesinde İletişim araç ve gereçlerinin onarımı (kablosuz telefonlar, telsizler, cep telefonları, çağrı cihazları, ticari kameralar vb.) konularında hizmet vermektedir.
- Resmi ve özel kişi ve kuruluşların yapmakta olduğu telekomünikasyon ve iletişim hizmetlerinin bayiliklerini almak ve işletmek.
- Telefon ve her türlü iletişim araç gereçlerinin ve yedek parçalarının ticaret, ithalat ve ihracatını yapmak.
- Şirket her türlü telefonla, haberleşme cihazları, cep ve telsiz telefon ve telefon santralleri alımı, satımı, bakım onarımı ve servis hizmetleri ve pazarlamasını toptan ve perakende yapmak ve yaptırmak.
Telekomünikasyonla ilgili faaliyetlerde bulunmak.
- Şirket GSM operatörlüklerinin bayiliklerini almak, bayilikler vermek, hat almak, hat satmak, hat açmak ve kapatmak, bu konu ile ilgili bulunan hizmetleri almak, satmak, fatura tanzim etmek, tanzim edilmiş faturaları GSM operatörleri adına tahsil etmek.
- Cep telefonu, telsiz telefon, telefon santralleri ve bunlarla ilgili tüm aksesuarları almak, satmak, ithalatını ve ihracatını yapmak.
- Elektronik sanayiinin gerektirdiği bilcümle yatırım, tasarruf, ve faaliyetlerde bulunmak her türlü elektronik malzemelerin, elektronik ürünlerin, elektronik devre kapayıcılarının, elektronik devre açıcılarının, dirençlerin, elektronik paketlerin, elektronik kumanda cihazlarının, elektronik cihazların, elektronik cihaz yedek parça ve aksamlarının imal, alım satımı, ithal ve ihracı, toptan veya perakende pazarlanması, elektronik cihaz ve aletlerinin bakım, onarım, tamir ve servis hizmetlerinin sunulması.
- Oto galerileri açmak, işletmek veya işlettirmek.
- Otomobil sektöründe faaliyet göstermek her marka ve modeldeki araçların tamiri bakımı onarımı iç ve dış bakımı ve yedek parçalarının alım ve satımının ithalatını ve ihracatını yapmak.
- Otomotiv aksam ve parçaları aksesuarları akümülatörlerin alımı, satımı ithali ihracı ve pazarlaması.
- Televizyon, radyo, basın, yayın, sinema, mecmua, dergi, afiş, elektrik ve elektronik her nevi teknik cihaz, internet üzerinden reklamcılık yapmak, bunun için gerekli olan stüdyolar, tasarım atölyeleri kurmak, film reji, yazılı, sesli, ışıklı ve görüntülü tanıtım ve ilan işlerini yapmak ve yaptırmak.
-İnternet üzerinden reklam hizmetleri, elektronik ticaret (e-ticaret) yapmak.
Telif ve patent hakları elde etmek.
Şirket reklam amacı ile internet tasarımı ve sayfalarının, reklam, elektronik posta kutularının hazırlanması, firma isim ve tescili ve internet üzerinde alan bulundurmak, yayın yapmak, internet sunucularının kurulması, kiralanması, internet üzerinde erişimin sağlanması.
- Şirket reklam amacı ile ışıklı veya ışıksız tabelalar ile eşantiyon hediyelik eşya ve plaket gibi malzemeler üzerinde şekil ve yazıların yapımı biçimindeki işlerin tamamını yapabilir.
Bu amacını gerçekleştirmek için gerekli logoları hazırlayabilir, ticari yatırımlar yapabilir.
Büyük ışıklı tabelalar kiralayabilir ve kiraya verebilir.
- Şirket ticari ve gayri ticari ilan ve reklamları alabilir.
Bu ilan ve reklamları araçlar üzerinde yayınlatabilir veya yayınlattırabilir.
İlan ve reklamlara ait dokümanları, filmleri, teyp, CD, video kaset, fotoğraf, slayt, kitap, dergi, gazete, broşür, katalog, harita, tabela, pano, afiş gibi ışıklı ışıksız her türlü ilan ve reklam işlerini almak, yapmak veya başkalarına yaptırmak.
-Bilumum reklam, tanıtım ve promosyon hizmetleri vermek.
Reklam ve tanıtım ajanslığı yapmak, yerli ve yabancı radyo, televizyon ve yazılı medya kuruluşları ile reklam anlaşmaları yapmak, radyo, televizyon ve sinema reklamları için ses ve film kayıtları, grafik ve animasyon tasarımları yapmak veya yaptırmak.
- Yayınlanacak reklamlar için yerli ve yabancı şahıs ve firmalardan reklam almak, yayınlamak, yayınlatmak, aracılık etmek, bu faaliyetlerle ilgili radyo, televizyon, yazılı basın ve sinemalarda yer ve süre satın almak, kiralamak ve bu yerleri pazarlamak.
- Yurt içi ve yurt dışında gösterime girecek sinema filmleri, yapılacak konser, tiyatro, sanat ve eğlence gösterileri, konserler, müzikal oyunlar, folklor gösterileri, bale oyunları, eğlence ve yarışma programları ve benzeri gösterilerin reklam, tanıtım ve organizasyonunu yapmak.
- Bu amacını gerçekleştirmek için kullanılan tüm hammadde, yarı mamul, mamul, alet, makine, cihaz ve teçhizatın alım satımı, ithalat ve ihracatını yapabilir.
- Radyo, Televizyon, Posta Yoluyla veya İnternet Üzerinden Yapılan Perakende ve toptan ticaret.
- Bilgisayar ve iletişimde aracılık ve danışmanlık hizmetleri.
- İlgili mercilerden izin almak kaydıyla Türkiye'ye umumi telefon hatları, özel telefon hatları, yüksek ve düşük hızda data, faks, video konferans ve buna bağlı işlemleri içeren hizmetlerini sağlama,
- Her çeşit telefon, cep ve mobil telefonları, telefon santralleri, telsiz haberleşme cihazları, nakil vasıtaları ve bunların yedek parça ve aksesuarlarını haberleşme hizmetlerini sağlamak için gereli olabilecek her türlü donanımın dağıtımı, kiralanması ve başka suretle teminini sağlamak,
- Yukarıda sayılanlarda dahil olmak üzere, program sorumluluklarının yürütülmesini teminen teknik, pazarlama, işletme türlerini sözleşmeler ile temini konuları ile iştigal etmek,
- Komünikasyon sanayii ile ilgili her türlü yatırım mallarının sanayii ürünlerinin, makine malzeme ve ürünlerin, dayanıklı ve dayanıksız tüketim mallarının, ham, mamul ve yarı mamul malların bilgi ve hizmetlerin, yurt içinde ileri teknik ...ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
WİN TEKNOLOJİ TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL