YEŞİL GROUP İNŞAAT TAAHHÜT GIDA YEMEK HAYVANCILIK TURİZM TEKSTİL OTOMOTİV PETROL NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

NİYAZİ MAH. NİYAZİ MISRİ NO:54/D BATTALGAZİ - BATTALGAZİ / MALATYA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 15.06.2019 01:36:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
1 puan
1 yorum
Mahmut B.

Mahmut B.

12 Haz 2019

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : YEŞİL GROUP İNŞAAT TAAHHÜT GIDA YEMEK HAYVANCILIK TURİZM TEKSTİL OTOMOTİV PETROL NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 10 Temmuz 2015 Cuma
  • Vergi Dairesi : MALATYA - BATTALGAZİ MALMÜDÜRLÜĞÜ
  • Vergi Numarası : 9500481369
  • Ticaret Odası : MALATYA TİCARET VE SANAYİ ODASI
  • Sicil Numarası : 17904
  • NACE Kodu : 412002
  • Faaliyet Alanları : İnşaat Taşeronluğu
  • Mersis No : 0950048136900016
  • E-Tebligat Adresi : 25959-94003-68110
KONUT İNŞAATI Meslek grubunda, BATTALGAZİ / MALATYA Bölgesinde İkamet amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturduğu binalar, gökdelenler vb.nin inşaatı) (ahşap binaların inşaatı hariç) konularında hizmet vermektedir.

Dima Ve Karademir Yapı olarak inşaat sektöründe yaklaşık olarak 15 yıldır devam etmekteyiz.2014 yılında bu iki ayrı şirket yap-sat sektöründe birleşerek Yeşil Group firmasını kurmuştur.

FİRMAMIZIN ŞU AN MALATYADA DEVAM EDEN 4 AYRI İNŞAAT PROJESİ FARKLI BÖLGELERDE DEVAM EDMEKTEDİR. AYRICA BU YILSONUNDA YENİ BAŞLIYACAĞIMIZ 4 AYRI PROJEYLE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE KALİTELİ ÖZEL PROJELERİMİZ İLE DEVAM ETMEKTEYİZ.

Yeşil Group İnşaat olarak kurulduğumuz yılında temel olarak belirlemiş olduğumuz prensipleri hiç taviz vermeden uyguluyor ve bunun neticesinde de başarılı işlere imza atıyoruz.

Bugüne kadar ürettiğimiz ve devam eden projelerimizde konut, ticari ünite ve birçok sosyal tesis, okul olmak üzere toplam 110.000 m2’lik inşaat alanına ulaşmış bulunuyoruz.

Kısa sürede yakalamış olduğumuz bu başarının, işin en başında belirlemiş olduğumuz temel prensiplere bağlı kalmanın neticesi olduğuna inanıyoruz. Bu temel prensipleri burada ve sizlerle paylaşmakta fayda görüyoruz.

Şöyle ki, Yeşil Group İnşaat dün olduğu gibi bugün ve yarın da aşağıdaki temel prensipleri uygulamış ve uygulamaya da inşallah devam edecektir.
• Mükemmeli yakalamaya çalışmak, yaptığımız her işin en mükemmelini yapmak.
• Çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin hakkını zamanında ve tam ödemek.
• Doğru ve güven duyulan bir tacir olmak, aldatmamak ve sözünde durmak.

Bu prensiplerin bugüne kadar sonucu olarak, hiçbir işimizde ve projemizde geç teslim yapmadık. Aksine 3 ila 8 ay arasında değişen sürelerde tüm projelerimizde erken teslim yaptık. İş yaptığımız idareler nezdinde hep kalitesiyle örnek gösterilen bir şirket olduk. Çalışanlarımızın eğitimine önem verdik, onları başarımızın gerçek sahipleri bildik.

Kurumsallaşmayı kurallar kümesi olarak değil, insana bağlı olmayan sisteme dayalı bir biçimde toplam kalite yönetimimizin gerçekleşmesine araç olarak gördük. Sözümüzde bugüne kadar hep durduk. Para kazanmayı değil, başarmayı ülkemize daha çok vergi ödemeyi, daha çok istihdam oluşturmayı hedefledik (500 kişiye yakın istihdam) ve elhamdülillah gerçekleştirdik. Satış ve teslim sonrası müşteri memnuniyetini çok önemsedik. Web sayfamızdan herhangi bir projemiz ile ilgili ulaşan talep, destek ve şikayete 24 saat içerisinde dönüş yapacak altyapı ve sistemi kurduk. Bugünden sonra da ana hedefimiz, bu temel prensiplerimize bağlı kalarak çalışmak, ülkemize ve sektörümüze değer katan bir aktör olmaktır.

Yeşil GROUP ailesi olarak her yıl geleneksel olarak verdiğimiz iftar yemeğimizi bu yıl da dostlarımızın katılımıyla gerçekleştirdik. Bu tür birlik ve beraberlik ortamları Yeşil GROUP’u daha da güçlendirmektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
YEŞİL GROUP İNŞAAT TAAHHÜT GIDA YEMEK HAYVANCILIK TURİZM TEKSTİL OTOMOTİV PETROL NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL