• 0 Takipçi

  • 123 Görüntülenme

  • 1 Şikayet

  • 234 İşletme görüntülenme

Fi Yapım ilk iki setiniz staj setidir diye ödeme yapmadı


İnternet'ten hiç göndermedikleri dizilerin Instagram'da sponsorlu bir şekilde reklamın atıyorlar önce, sonrasında sizin resminizi atmadan ya da yarım yamalak kendinizi iki cümlede tanıtarak başvuru yapıyorsunuz.
Aradan bir ya da iki gün geçtikten sonra ofisteki çalışanlar sizi arıyor ve seçildiniz sizi projeye göndereceğiz diyorlar tabii bazı arkadaşlarımız ücret ödeyecek miyiz diye soruyor ve ofisteki çalışanlar diyor ki ben çağrı merkezi merkeziyim herhangi bir bilgim yok.
Neyse size randevu oluşturuyorlar. Gelmeniz için bin bir baskı yapıyorlar, siz de heyecandan yiyorsunuz eğleniyorsunuz, ümit ve umut ediyorsunuz ajanstan içeri adımı attınız Kadıköy'deki ve Fethiye'deki ofise karşınıza güzel bir bayan geçiyor, konuşuyor da konuşuyor, konuşuyor da konuşuyor.
Size hayatlarında setlerine gitmediği projelere televizyonda izlediğimiz dizilere sizi göndereceğiz diyorlar ve sizden Muğla Fethiye'de' ki ofiste 200 lira Kadıköy'deki ofiste 100 lira istiyorlar neymiş efendim set kartınızı yapacaklarmış.
Eğer ki üstümde yok gibi şeyler söylerseniz bu ücret 50 liraya kadar düşüyor. Ayrıca her ayın 10'unda ödeme yapacaklarını söylüyorlar.
Ödeme yapılmayan şu anda onlarca arkadaşım var bir tanesi de benim diyelim ki ödediniz sonra sizi sete çağırıyorlar tabii siz de büyük bir heyecan büyük bir heves gidiyorsunuz.
Sabahın 7'sinde topladılar size Ben de en erken çekim bir de başladı benim gittiğimde Kameranın %90 görmediği bir yerde bir oturuyorsunuz ya yürüyorsunuz soğuk sıcak yaz kış kar çamur fark etmiyor.
Ondan sonra sizi 1 sete daha çağırıyorlar. Yine aynı şekilde tabii siz ayın 10'unu bekliyorsunuz ayın 10'unda de diyorlar ki ilk iki setiniz mi sizde evet diyorsunuz.
İlk iki setiniz staj setidir bir ödeme alamazsınız bundan sonraki setlerde kazanmaya ödeme alacaksınız ve sizi bir daha aramıyorlar.ŞİKAYETLE İLGİLİ CEVAP VE YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Mesaj Gönder
İşletmeye mesajınızı iletin. KAPAT
İPTAL