• 0 Takipçi

  • 480 Görüntülenme

  • 1 Şikayet

  • 2.639 İşletme görüntülenme

Cvc Grup Green Card İçin Ödediğim Para Karşılığında İngilizce Eğitim Setini Gönderdi


Green Card ücreti olarak eşim ve benim adıma aldıkları ücretten (1.000 TL) sonra bir de ailem adına vize ücreti adı altında (A*** Bey) önce 8.500 TL sonra da 11.000 TL (Toplam 19.500) para alıp sonra da biz bu ücretleri sizden vize için almadık deyip sonra da eğitim adı altında fatura kestiler ve biz sizden eğitim için de para almadık dediler. (A**** Hanım) Açıkçası dedikleri ile yaptıkları bir olmayan kesinlikle hiçbir konuda danışamayacağınız bir firma. Hukuk önünde hakkımı arayacağım.

Bu arada bize 11.000 TL karşılığında LİMASOLLU NACİ 3 KUR İNGİLİZCE EĞİTİM SETİNİ GÖNDERDİLER, bu eğitim setinin piyasa ücreti 600 TL. Evet yanlış okumadınız piyasa fiyatının 19 katına bu eğitim setini fatura ettiler (4.000 TL'yi alabildim bölük pörçük) ve sonrasında aslında biz sizden eğitim için ücret almıyoruz, vize ücreti için ücret alıyoruz dediler (A**** Hanım)

8.500 TL'nin hikayesi daha ilginç...
Bizim hiçbir şekilde eğitimini almadığımız fakat güya eğitimini almış gibi kaşelerle ve firma isimleriyle mühürlenmiş, onaylanmış, uluslararası geçerliliği olan 2 adet SERTİFİKA GÖNDERDİLER.
YALAN, YANLIŞ, ASILSIZ VE KESİNLİKLE SAHTE SERTİFİKA. (Biz bu sertifikalar için kesinlikle hiçbir eğitim almadık fakat sertifikalarda 120 saatlik eğitim aldığımız yazıyor)
Daha ilginci CVC GRUPLA 2021 AĞUSTOS AYINDA İLETİŞİM KURMAMIZA RAĞMEN SERTİFİKALARIN HAZİRAN VE TEMMUZ AYINDAKİ TARİHLERDE EĞİTİM ALDIĞIMIZI GÖSTERİYOR OLMASI. YANİ TARİHLERDE DE OYNAMA YAPARAK YALANCILIĞIN FULL VERSİYONUNU YAPMIŞLARDIR. (SAVCIYLA GÖRÜŞTÜM BU KONUYU)ŞİKAYETLE İLGİLİ CEVAP VE YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Mesaj Gönder
İşletmeye mesajınızı iletin. KAPAT
İPTAL