Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 865 kayıtlı firma bulundu

Beyaz Eşya Kategorisi 2.El Beyaz Eşya Alım-Satım Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

2.El Beyaz Eşya Alım-Satım Firma Rehberi

Beyaz eşya, ilk üretilmeye başlandığı zaman dış görünümünde genellikle beyaz renk kullanılmıştır, fabrikalarda üretilen ev eşyalarıdır. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, set üstü ocaklar, ütü, fırın ve vantilatör beyaz eşya grubuna girmektedir. Bir araştırma sonucu olarak beyaz eşya kullanımı ülkenin kalkınma seviyesini belirlemektedir. Az gelişmiş ülkeler de beyaz eşya kullanımı daha azken gelişmiş ülkelerde beyaz eşya kullanımı daha fazladır.

2. el eşya adı üzerinde daha önce az ya da birden fazla kişi tarafından kullanılmış ürünlerine verilen addır. Ürün ambalajlı değildir, garanti belgesi yoktur. Beyaz eşya, mobilya, elektronik eşyalar 2. El grubuna girmektedir.

Halk arasında en çok karıştırılan biri spot eşya kavramıdır. 2. El eşya ile spot eşya arasında çok fark vardır. Spot eşya kullanılmamış eşya anlamına gelir. Bazı firmalar fabrikalar ve bayiiler aracılığıyla belli başlı eşyaları piyasaya sürer.

Sizler de belli bir sebepten dolayı 2.el beyaz eşyalarınızı satmak veya uygun fiyata beyaz eşya almak istiyorsanız uygun fiyatlara 2.el beyaz eşya alım-satımını yapabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Beyaz Eşya Kategorisi 2.El Beyaz Eşya Alım-Satım Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.