Firma Arama Sonuçları

Toplam 726 kayıtlı firma bulundu

2.El Beyaz Eşya Alım-Satım

Beyaz eşya, ilk üretilmeye başlandığı zaman dış görünümünde genellikle beyaz renk kullanılmıştır, fabrikalarda üretilen ev eşyalarıdır. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, set üstü ocaklar, ütü, fırın ve vantilatör beyaz eşya grubuna girmektedir. Bir araştırma sonucu olarak beyaz eşya kullanımı ülkenin kalkınma seviyesini belirlemektedir. Az gelişmiş ülkeler de beyaz eşya kullanımı daha azken gelişmiş ülkelerde beyaz eşya kullanımı daha fazladır.

2. el eşya adı üzerinde daha önce az ya da birden fazla kişi tarafından kullanılmış ürünlerine verilen addır. Ürün ambalajlı değildir, garanti belgesi yoktur. Beyaz eşya, mobilya, elektronik eşyalar 2. El grubuna girmektedir.

Halk arasında en çok karıştırılan biri spot eşya kavramıdır. 2. El eşya ile spot eşya arasında çok fark vardır. Spot eşya kullanılmamış eşya anlamına gelir. Bazı firmalar fabrikalar ve bayiiler aracılığıyla belli başlı eşyaları piyasaya sürer.

Sizler de belli bir sebepten dolayı 2.el beyaz eşyalarınızı satmak veya uygun fiyata beyaz eşya almak istiyorsanız uygun fiyatlara 2.el beyaz eşya alım-satımını yapabilirsiniz.