Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 270 kayıtlı firma bulundu

MUSTAFA CENK BARAN BARAN AMBULANS

(Toplamda 0 Yorum)

Sağlık Kategorisi Ambulans Hizmetleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Ambulans Hizmetleri Firma Rehberi

Ambulans hizmetleri Türkiye Cumhuriyeti kanunları kapsamında belirlenmiş olan bazı hizmet standartlarını karşılamak zorundadır. Öyle ki yönetmeliği göre acil yardım ambulansları ve de hasta nakil ambulansları olmak üzere 2 tür ambulans vardır.Acil yardım için kullanılarak araçlar genellikle üst donanımları içerisinde barındırmalıdır. Aynı zamanda da içerisinde doktorun da bulunduğu, her türlü acil vakaya direk olarak müdahale edecek sağlık personelleri de bu tür araçlarda aktif olarak hizmet vermelidirler.

Hasta nakil için dizayn edilmiş ambulanslarda ise; özel olarak stabilize edilmiş, bir hastanın güvenliği için her türlü önlemin alındığı, içerisinde tıbbi cihazları barındıran ve en az da bir sağlık personelini barındıran yapıda olması şarttır. Ambulans hizmetleri alanında hizmet veren ve yasalarla belirlenmiş olan standartları taşıyan imkanlara sahip olmak ya da bu imkanlardan faydalanmak için sitemizin bu kategorisinde bulunan ilanları inceleyerek, firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Sağlık Kategorisi Ambulans Hizmetleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.