Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 43 kayıtlı firma bulundu

Spor Kategorisi Avcılık ve Atıcılık Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Avcılık ve Atıcılık Firma Rehberi

Avcılık ve de atıcılık sporunda temel amaç, hedef uygun vuruş yapmaktır. Atıcılık için kullanılan silahlardan çıkan mermilerin belirlenen hedef ulaştırılması gerekir. Hedef bazı zamanlarda hakaretli bir yapıdan oluşabileceği gibi, bazı zamanlarda da sabit olabilmektedir. Aslına bakıldığında atıcılık sporunun ana dalını avcılık oluşturmaktadır. İlk kez 19. yüzyılın ortalarında Kuzey Avrupa ülkelerinde başlayarak, evrenselleşen bir spor dalı haline gelen bu alana özellikle de yetişkin grubunda yer alan erkekler ilgi göstermektedirler. Avcılıkta temel amaç, görülen her canlının mümkün olan en kolay yöntemlerle ele geçirilmesini sağlamaktır. Atıcılık sporunda ise temel amaç belirlenmiş olan hedef mümkün olan en merkezi noktadan vurarak, başarılı bir atış gerçekleştirmektir.

Atıcılık sporunda serbest silahlarla hedef atış ve de av silahlarıyla hareketli hedefe atış olmak üzere 2 farklı tür bulunur. Serbest atışlar için kullanılan silahların ağırlığı 8 kilogramı, kalibresi de yine 8 milimetreyi kesinlikle geçmemelidir. Atıcılık sporu profesyonellik gerektirmektedir. Sitemizin bu kategorisinden sizler de avcılık ve atıcılık alanında hizmet veren çeşitli firmaları bulabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Spor Kategorisi Avcılık ve Atıcılık Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.