Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1 kayıtlı firma bulundu

Resmi Kurumlar Kategorisi Bakanlıklar ve Devlet Kurumları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Bakanlıklar ve Devlet Kurumları Firma Rehberi

Bakanlar, ülkenin başbakanına karşı sorumlu oldukları görev ve yetkileri yerine getirmekle görevlendirilmiştirler. Aynı zamanda da kendi yetkisi içerisindeki işlerden ve de emri altındakilerin tüm eylem ve işlerinden de sorumlu tutulmaktadırlar. Ülkemizde çeşitli alanlarda hizmet veren bir çok bakanlık vardır. İç işleri bakanlığı, dış işleri bakanlığı, sağlık bakanlığı, kültür ve turizm bakanları, aile ve sosyal politikalar bakanlığı, milli eğitim ve de savunma bakanlıkları bunlardan sadece bir kaçıdır.

Devlet kurumları ise, ödeneklerini devletten alarak, toplum yararına işler yapan kurumlar olarak tanımlanabilirler. Mahkemeler, devlet hastaneleri, emniyet merkezleri ve de sağlık ocakları gibi kurumlar bu çatı altında yer almaktadır. Sitemizin bu kategorisinde yer alan ilanları üzerinden sizler de bakanlıklar ve devlet kurumları ve de faaliyetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Resmi Kurumlar Kategorisi Bakanlıklar ve Devlet Kurumları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.