Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 64.625 kayıtlı firma bulundu

Gıda Kategorisi Bakkallar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Bakkallar Firma Rehberi

Bakkal, bozulmadan saklanabilecek yarı taze olarak adlandırılabilecek konserve yiyecek malzemeleri, çeşitli temizlik malzemelerini perakende ve toptan olarak satan yerlerdir.

Toptancı bakkallar, doğrudan doğruya üreticiden toplu miktarda aldıkları şeker, pirinç, un, yağ gibi yiyecekleri; sabun, deterjan ve çamaşır suyunu perakende bakkallara satmaktadır.

Ticaret anlayışına sahip bir bakkal gelen müşterilerinin bütün ihtiyaçlarını karşılamak, çevreye iyi bir isim lanse etmek, dükkânı her daim temiz ve düzenli tutmak, her zaman taze ve kaliteli mal satmak, günlük listelerini çıkararak eksilen malzemelerin yerine yenisini getirmek ve en önemlisi ise gelen müşterilere her daim güler yüzlü olmak zorundadırlar. Aynı zamanda tartması gereken ürünlerin tartılması, fiyat hesaplaması yapılması, muhafaza edilmesi gereken ürünleri doğru şekilde muhafaza edilmesi, dükkânda bulunan ürünlerin üzerine fiyat etiketi yapıştırmak, buzdolapları ve dolapların temizliğini yapılması ve piyasadaki gelişmeleri takip etmek görevleri arasındadır.

Her sokak başı ve aralarında muhakkak bakkal bulunmaktadır. Yiyecek ve temizlik malzemelerin yanı sıra kırtasiye ürünleri ve mutfak eşyalarını bulunduran büyük bakkallar bulunmaktadır.


Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Gıda Kategorisi Bakkallar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.