Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1.560 kayıtlı firma bulundu

Resmi Kurumlar Kategorisi Belediyeler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Belediyeler Firma Rehberi

Belediyeler bulundukları bölgelerin en hızlı şekilde gelişmesini sağlamak üzere kurulmuş idari birimler olarak bilinmektedirler. Bu tür kurumların başlıca görevleri; kent planlaması yapmak, olası çarpık kentleşme sorununa anında müdahale etmek, alt yapı sistemlerinin bakım, onarım ve yapımını sağlamak, çöp toplama işlemlerini gerçekleştirerek insanlara temiz bir çevre sunmak,toplu taşıma işlemlerini gerçekleştirmek ve halkın bu anlamdaki sorunlarına çözüm üretmek, kadın sığınma evleri açmak, öğrenci yurtları açmak, sebze ve meyve halleri kurmak ve denetlemek, halk için belirli aralıklarda seminer ve konferans düzenlemek ve de varsa ilgili mekanlardaki dere ıslah işlemlerini gerçekleştirmektir.

Ülkemizin 81 ilinde ve bu illerin ilçelerinde belediye başkanları belediyecilik görevini üstlenmişlerdir. Sitemizin bu kategorisinde yer alan ilanları üzerinden sizler de belediye işleri ve faaliyetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Resmi Kurumlar Kategorisi Belediyeler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.