Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 19.471 kayıtlı firma bulundu

Bilgisayar ve Bilişim Kategorisi Bilgisayar Satıcıları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Bilgisayar Satıcıları Firma Rehberi

Kullanıcıların girdiği bilgileri veri girişine alan, işlem ünitesi ile girilen bilgileri işleyen, elde edilen sonuçları kendi içinde saklayan ve işlenen verileri de sonuçları istenildiğinde çıkış ünitesi ile kullanıcıya yazıcı tarafından çıktı olarak verebilen elektronik cihaza bilgisayar denir. Bilgisayar ve yazılımların kullanıcıların ihtiyaçlarına göre düzenlendiği platforma da bilişim denmektedir. Bilgisayar ve bilişim kopmayan iki bütün diyebiliriz. Bilgisayar ilk olarak 1951 yılında ticari amaçla üretilmiş, 1958 yılında ilk transistörlü bilgisayar olarak ilerleme kaydetmiştir. 1964 yılında ilk birleşik devreli bilgisayar oluşturulmuş ardından 1977 yılında Steve Jobs geliştirmiş,1981 yılında ilk kişiler bilgisayar oluşturulmuş ve günümüze kadar hızla ilerleyen ve değişen bilgisayar modelinin temeli atılmış olmaktadır.

Bilgisayar 3 çeşitten oluşmaktadır.
Bunlar; masaüstü bilgisayar (desktop), dizüstü bilgisayarlar (laptop), cep bilgisayarları (Palm ve Pocketpc) dir.

Bilgisayarların kullanım alanları çok geniş kapsamlıdır. Birkaç örnekle açıklamak gerekirse bunlar, hesaplama ve analiz gerektiren tüm işlemlerde, tarımda, fotoğrafçılıkta, tekstilde, basım yayında, güzel sanatlarda, biyoloji ve tıp alanında, eğitimde ve ordu da şeklinde sıralanabilir.

Sizlerde eskiyen bilgisayarlarınızı değiştirmek istiyor ya da yeni bir modelini almak istiyorsanız bilgisayar satıcılarıyla iletişime geçip bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Bilgisayar ve Bilişim Kategorisi Bilgisayar Satıcıları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.