Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 425 kayıtlı firma bulundu

Gıda Kategorisi Büfeler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Büfeler Firma Rehberi

Büfe; yiyecek, içecek, gazete, dergi, sigara veya çakmak satışı yapan küçük dükkânların adıdır.

Büfe açmayı düşünüyorsanız belirtmemiz gereken belli başlı şeyler mevcut. Öncelikle büfe açmayı düşündüğünüz yerin konumu, işlekliği, kültürel seviyesi ya da ekonomik gelişmişliği dikkate alınması gereken hususlardır. Bunların haricinde açmayı düşündüğünüz büfenin otobüs duraklarına, vapur iskelesine ya da okullara yakın olması son derece önemli faktörlerdir. İnsanlar size ayaküstü uğramalı, alışveriş yapmalı. Özellikle akbil dolduran büfelere uğrayan kişi sayısı akbil doldurmayan büfelere nazaran gelen kişiler daha azdır.

Büyük kentlerden birinde açmayı düşündüğünüz büfenin ilk birkaç ayını saha ve yer araştırması yaparak geçireceğinizi belirtmeliyiz. Çünkü hata yapma şansınız yoktur. Orası olması buraya açayım demek sadece sermayenizi boş yere harcamanıza neden olur.

Bir büfenin vapur iskelesi veya otobüs durağına yakın olması yola çıkacak veya dönecek kişilerin büfenizden bir şeyler almasına teşfik edebilir. Özellikle yapacağınız tost ve sandviçler, buz gibi limonata ya da soğuk ayranla karnı acıkan ve susayan kişiler için biçilmiş kaftan olur.


Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Gıda Kategorisi Büfeler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.