Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 3.213 kayıtlı firma bulundu

Restaurant ve Lokantalar Kategorisi Çiğ Köfteciler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Çiğ Köfteciler Firma Rehberi

Türk mutfağının şüphesiz ki en çok sevilen yiyeceği çiğ köftedir. Bu gıda aslına bakıldığında etten üretilmektedir. Ancak baharatlarla yoğrulmuş etin, satışı süreci boyunca bekletilmesi, gıdanın bozularak insan sağlığını tehdit etmesine neden olmaktadır. Bu nedenle de ülkemizde etten imal edilmiş çiğ köftelerin satılması yasaktır. Yani bayi şeklinde satışı yasaktır.

Günlük olarak üretilen etli çiğ köfteler çeşitli restoranlarda yine satışa sunulmaktadır. Ülkemizde en çok talep gören çiğ köfte türü ise şüphesiz ki bulgurdan imal edilenler olmuştur. Bulgur uzun süreli dayanıklı bir tahıl olduğundan üretim ve satış sürecinde bozulma ve insan sağlığını riske atma gibi durumlar söz konusu değildir. Bu nedenle çiğ köfte bayilerinde bulgurdan imal edilmiş olan gıdaların satışı gerçekleştirilmektedir.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Restaurant ve Lokantalar Kategorisi Çiğ Köfteciler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.