Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 998 kayıtlı firma bulundu

Sağlık Kategorisi Dispanserler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Dispanserler Firma Rehberi

Dispanser, hastaları ayakta ufak çaplı tedavi eden bakım evlerine verilen isimdir. Hastaneler ile arasındaki en büyük farkı ise yatak tedavisinin söz konusu olmamasıdır. Buraya genellikle yatakta tedavi görmesi önerilen hastalar gelmez. Dispanserler hastaları parasız olarak ya da ufak bir ücret karşılığında tedavi edebilmektedirler.İlk aşamada hastaların muayene işlemleri gerçekleştirilir. Akabinde ise kan tahlili, idrar tahlili ve röntgen filmleri çekilir.

Gerek duyulduğu takdirde hastaların aşılanması yapılır. Tıpkı poliklinikler gibi her çeşit hastalığın tanı ve tedavisinde aktif rol almaktadırlar. Öyle ki günümüzde verem dispanserler, zührevi hastalıklar vb. gibi alanlara hizmet veren bir çok kurum ve kuruluş vardır. Sitemizin bu kategorisinden sizler de, kendi kentinizde bulunan dispanserler ile kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Sağlık Kategorisi Dispanserler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.