Firma Arama Sonuçları

Toplam 1.120 kayıtlı firma bulundu

Düğün Salonları

Hayatınızın en güzel gününe adım adım yaklaşırken düğün yapacağınız yerin yani düğün salonunu seçmeniz büyük bir önem arz etmekte. Düğün salonları davullu zurnalı, limonatalı ve olmazsa olmaz pastasıyla yıllarca düğünlerde ev sahipliği yapmıştır.

Düğün salonunda evlenmeye karar verdiyseniz en önemli unsur davet edeceğiniz misafir sayısıdır. Düğün salonlarının özellikleri, kapasitesi ve koşulları göz önünde bulundurularak davetli sayısında kısıtlama getirmemiş olursunuz.

Düğün salonu dendiğinde aklına hemen 1990’lıların limonatalı pastalı görüntüsü gelmekte. Ancak kendi tarzınızda bir düğün hazırlamak sizin elinizde. Fazla zamanınızı almayacak hem de sizi yormayacak küçük detaylarla düğün salonunun nostaljik halini daha modernize hale getirebilirsiniz. Kendinize anı deftere alarak gelen misafirlere sizinle ilgili anılarınızı yazdırabilirsiniz.

Düğün salonlarında yapılan düğünler her zaman daha samimi olmuştur. Kimsenin kasılmasına, çatal bıçak kullanarak yemek yemek zorunda kalmadan herkes içten bir şekilde eğlenebilmektedirler. Gece boyunca çalınan müziklerde herkes aşinadır. Davetliler gönlünce dans eder. Düğününüzde sizler için paha biçilmez bir anı olarak hayatınız boyunca kalır.