Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 3.035 kayıtlı firma bulundu

Elektronik Kategorisi Elektronik Tamir Servis Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Elektronik Tamir Servis Firma Rehberi

Elektronik aletlerin başlıca kullanım amaçları çoğunlukla günlük hayatlarımızı kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf etmektir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge, mutfak robotları, televizyon, bilgisayar ve telefon en çok kullandığımız elektronik aletlerdir.

Elektronik aletlerle nasıl tasarruf ederiz sorusunu örnekle açıklayalım; çamaşır makinesinde çamaşır yıkanırken aynı esnada bulaşık makinesinde de bulaşıklarımızı yıkarız. Bu sayede hem vakitten tasarruf etmiş oluruz hem de kendimize vakit ayırırız.

Kullandığımız bu elektronik aletlerin mekanik donanımlarında meydana gelen çeşitli sorun ve arızaların kaynağını bulup gidermeye yönelik çalışma yapan yerler elektronik tamir ve servis yerleridir.

Elektronik tamir ve servis; bozuk olan ürünü inceler, bozukluğun nereden kaynaklandığını çözmeye çalışır. Bozuk olan parçayı onanır veya değiştirir. Bakımı ve tamiri yapılan aleti kullanıcıya vermeden önce bir kez daha dener, sorun yinelenirse tekrar tamir eder. Ürünün neresinin tamir edildiği hakkında müşteriye bilgi verir. Garanti belgesi devam ediyorsa ücret alınmaz ancak garanti süresi dolmuş ürünlerden bakım ve tamir ücreti tahsis edilir.


Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Elektronik Kategorisi Elektronik Tamir Servis Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.