Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1.689 kayıtlı firma bulundu

ORTOFİZYO SAĞLIK VE YAŞAM MERKEZİ LİMİTED ŞİRKETİ

(Toplamda 0 Yorum)
  • Kategoriler :
  • Alt Kategoriler :

Sağlık Kategorisi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Firma Rehberi

Fizik tedavi vücudun herhangi bir bölgesinde meydana gelen kırılma ya da hareket kapasitesinin azalması durumlarında yapılacak onarım işlemlerine verilen addır. Bu alanda tedavi görürken gelen olarak ısının, elektrik akımlarının, el ve de çeşitli aletlerin gücünden faydalanılmaktadır. Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri devlet bünyesinde hizmet verebilecekleri gibi, özel kuruluşlar tarafından da verilebilmektedir. Genel olarak kas ve iskelet sistemi hastalıklarıyla ilgilenen tıbbı bir alan olduğunu söylemek mümkündür.

Kişilerin doğuştan ya da herhangi bir faktöre bağlı olarak iskelet sisteminde meydana gelen yetersizliklerini gidermek, yaşamlarını daha aktif kılmak için düzenli olarak fizik tedavi alınması gerekir. Alanında en iyi ve en uzman fizik tedavi uzmanlarını ve de en çok ziyaret edilen rehabilitasyon merkezlerini bu kategoriden görmeniz mümkün olacaktır.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Sağlık Kategorisi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.