Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 3.478 kayıtlı firma bulundu

Hizmet Sektörü Kategorisi Gümrük Müşavirlikleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Gümrük Müşavirlikleri Firma Rehberi

Gümrük müşavirliği bilindiği gibi ülkemizde kanunlarla kurulmuş ilk mesleklerden biri olarak bilinir. Öyle ki bu alanda hizmet veren kişi ya da kurumlar; sanayi, ithalat ve ihracat gibi önemli alanlarda çalışan kişilerin, gerçekleştirecekleri tüm dış ticaret işlemlerinde yardımcı olarak görev almaktadırlar. Özellikle de yurt dışı odaklı çalışan firmaların bu alanda hizmet veren kurumlara çok fazla ihtiyacı olmaktadır.

Yurt dışı odaklı çalışan firmaların tüm işlemlerinin yürütülmesi için gümrük müşavirleri, onların dolaylı olarak temsilcisi olur ve yapılacak işlemlerin tümünden sorumlu tutulurlar. Mesela bir eşyanın gümrük tarafından onaylanması gerekiyorsa ve kullanılması için çeşitli işlemlerden geçirilmesi şartsa, müşavirler gerekli tüm belgeleri hazırlayarak, eşyayı hazır hale getirmektedirler. Sizler de alanında en deneyimli ve en başarılı gümrük müşavirlerini bu kategorideki ilanlardan bulabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Hizmet Sektörü Kategorisi Gümrük Müşavirlikleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.