Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 65 kayıtlı firma bulundu

Hizmet Sektörü Kategorisi Hamallar Ameleler ve Günlük İşçiler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Hamallar Ameleler ve Günlük İşçiler Firma Rehberi

Taşıma sürecinde, en ağır eşyaların kaldırılması son derece güç olacaktır. Özellikle de yüksek katlarda oturan kişiler ağır eşyalarını aşağı katlara indirmekte bir hayli zorlanırlar. Bazı insanlar ise ağır sağlık gerekçeleri nedeniyle ağır taşımaktan sakınmalıdır. Böyle durumlarda günlük olarak çalışan hamallar ve de ameleler ile iletişime geçmek çok daha doğru olacaktır.

Amele ve hamallar sadece ev taşınma işlemlerinde faaliyet göstermezler. Aynı zamanda inşaat sektörü için de son derece gerekli olan bu alanda hizmet veren bir çok kişi vardır. Bu mesleğin son zamanlarda kurumsallaştığını da görmek mümkündür. Eşyaların bir yerden başka bir yere taşınmasını sağlamak ve ayrıca da iri eşyaları demonte hale getirmek için bu kategorideki ilanları inceleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Hizmet Sektörü Kategorisi Hamallar Ameleler ve Günlük İşçiler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.