Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 34.028 kayıtlı firma bulundu

İnşaat ve Yapı Dekorasyon Kategorisi Hırdavat - Nalbur Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Hırdavat - Nalbur Firma Rehberi

Hırdavat ve nalbur, inşaat ve yapı sektöründe oldukça gerekli boya, tesisat vb. gibi malzemelerin satıldığı dükkanlara denilmektedir. Hırdavat ise; çeşitli inşaat ürünlerinin üretim ya da tüketim sürecinde yıpranarak, aşınması ya da bozulması sonucunda, yeniden kullanımının sağlanması için gerçekleştirilen onarma işlemine verilen isimdir. 

Genellikle bu tarz dükkanlarda kapılar için kullanılacak kilit çeşitleri, inşaatın olmazsa olmazı çiviler, teller ve çeşitli metal eşyalar bulunmaktadır. Elbette ki bu alanda satılan ürünler sadece bunlardan da ibaret değildir. Çünkü nalbur ve hırdavatçılarda ağaç, metal işleme, ağaç kesim motorları vb. gibi çeşitli ürünlere de yer verilmektedir. Kaliteli ürün satışı ve üretimi yapan hırdavat ve nalbur firmalarına bu alanda ulaşarak, onların iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan İnşaat ve Yapı Dekorasyon Kategorisi Hırdavat - Nalbur Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.