Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1.649 kayıtlı firma bulundu

ABAY HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ

(Toplamda 0 Yorum)

CRM HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ

(Toplamda 0 Yorum)

ANS HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ

(Toplamda 0 Yorum)

ARGE HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ

(Toplamda 0 Yorum)

MC HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ

(Toplamda 0 Yorum)

Para ve Finans Kategorisi Holdingler Fonlar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Holdingler Fonlar Firma Rehberi

Fon, yatırım mevduatında çok önemli bir tanımlama olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak fon tanımlaması yapmadan önce portföyün de ne olduğunu çok iyi kavramak gerekmektedir. Portföy en geniş tanımı ile; herhangi bir kişinin ya da herhangi bir kuruluşun sahip olduğu varlıkların bütününe verilen isimdir. Elbette ki holdingler için en önemli olan kısım yatırım fonları olacaktır. Yatırım fonu; şirketlerin yatırımda bulundukları sermaye piyasasındaki araçların ya da altın gibi kıymetli madenlerin bütünü olarak nitelendirilecektir. Böyle bir fon oluşturmak için halktan fon toplamak gerekmektedir. Bu fonlar karşılığında da hisse senetleri, kira sertifikaları gibi sermaye piyasası araçlarından ve de altınla alakalı olan kıymetli madenlerden oluşan her türlü portföylerin yönetimi gerçekleştirilecektir.

Ayrıca oluşan fonları değerlendirmek için de tasarruf sahibi olan şirket ya da holdinglerden, aracı kurumlardan ya da Menkul Kıymetler Borsalarından hisse senedi ve kira sertifikası alımı da gerçekleştirilebilir. Sitemizin bu kategorisinde yatırım fonu alanda faaliyet gösteren birbirinden başarılı holdinglerin ilanlarına yer verilmiştir. Sizler de bu kategoriden fon işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz firmalara ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Para ve Finans Kategorisi Holdingler Fonlar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.