Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1.221 kayıtlı firma bulundu

Bilgisayar ve Bilişim Kategorisi İnternet Servis Sağlayıcılar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

İnternet Servis Sağlayıcılar Firma Rehberi

İngilizce de Internet Service Provider (ISP) denmektedir. İnternet servis sağlayıcıların görevi kişilere ve şirketlere internet bağlantısını temin eder. Genellikle ücret karşılığında internete erişim sağlamamıza yardımcı olan şirketlerdir. Bir internet servis sağlayıcılarına bağlanmanın en iyi ve yaygın yolu telefon hattı veya geniş ağ bağlantısı kablolu veya DSL kullanmaktır. Birçok ISS (internet servis sağlayıcısı) web tarayıcıları, e-posta hesapları gibi web sitesi ve ek hizmetler oluşturmanız için alan sağlar.

İnternetinize bağlanmak için servis sağlayıcı kurumlarından kullanıcı şifre ve bağlantısı için kullanılacak telefon numarası alınır. Bağlantı kurulduğu zaman servis sağlayıcı, bilgisayar için geçici IP adresi kullanılır.

Servis sağlayıcıların hat kapasitesi, internete bağlanma hızını oldukça etkiler. Seçimizi yapmadan önce servis sağlayıcılarının hat kapasitesini öğrenmenizi, hat kapasitesi en yüksek olanı seçmeniz internete bağlanma hızınızı olumlu yönde etkileyecektir.

ISS’ler müşterilerinin isteklerine ve sağladığı hizmetlere göre 5’e ayrılır: Dial-up ISS, DSL ISS, Uydu ISS, Wi-Fi ISS ve Kablo – Fiber Optik ISS tir.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Bilgisayar ve Bilişim Kategorisi İnternet Servis Sağlayıcılar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.