Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 4 kayıtlı firma bulundu

Resmi Kurumlar Kategorisi İtfaiyeler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

İtfaiyeler Firma Rehberi

Çeşitli nedenlerle meydana gelen yangınları söndürmekle görevli kurumlara itfaiye denilmektedir. İtfaiye bünyesinde çalışan ve yandın söndürmek konusunda bilgi ve deneyimli olan kişilere ise itfaiyeci denilmektedir. İtfaiyeciler aynı zamanda ilk yardım konusunda da donanımlı olmak zorundadırlar. İtfaiyelerin başlıca görevleri arasında ise; yangınlara karşı önlem almak, yangına yol açabilecek nedenlerin araştırılarak önlenmesini sağlamak, yangın esnasında canlıların ve de eşyaların dışarı çıkarılmasını sağlamak, yangın yerinden kurtarılmış kişilere gerekirse ilk yardım müdahalesinde bulunmak ve de ağır yaralı kişilerin zarar görmeden taşınmasını sağlamaktır.

İtfaiyeler; sel, deprem ve de fırtına gibi doğal afetlerle de mücadele ederler. Bu olaylar sonucunda arama ve kurtarma çalışmalarında bulunmak da itfaiyecilerin en birincil görevleri arasında yer almaktadır. Ayrıca da yaklaşılması ve girilmesi özel malzemeler gerektiren yerlerde mahsur kalmış canlıların kurtarılması da yine bu kurumun ve çalışanlarının görevleri arasında olacaktır. Sitemizin bu kategorisinden sizler de kendi ilinizde bulunan itfaiye ve de itfaiyecilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda da şirketiniz için de iş gücü elde edebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Resmi Kurumlar Kategorisi İtfaiyeler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.