Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 3.504 kayıtlı firma bulundu

Sivil Toplum Kuruluşları Kategorisi Kooperatifler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Kooperatifler Firma Rehberi

Belirli insan ihtiyaçlarının yardımlaşma yöntemiyle giderilmesini sağlamak ve de ortak çıkarların korunmasında etkin olan ekonomik kuruluşların tamamına kooperatif adı verilmektedirler. Bu tür kuruluşlarda genel olarak insanların karşılıklı yardım, dayanışma ve kefalet suretleri ve en az maliyetle giderilmesini sağlanmaktadır. Tek başına kişilerin yapmaya gücü olmayan işlerin bir araya gelinerek başarı ile tamamlanmasında kooperatiflerin çok büyük payı vardır.

Kooperatifler, üyelerinin ortak ihtiyaçlarını, meslekleriyle alalı tüm gereksinimlerini en az maliyetle karşılamak üzere görev almaktadırlar. Onların sermayelerinde üst sınır yoktur. İlgili kooperatifin ortak sayısı ne kadar artarsa, sermaye de bununla doğru orantılı olarak artacaktır. Öyle ki gerçek ya da tüzel kişiler de kooperatiflere üyelik gerçekleştirebilmektedirler. Sitemizin bu kategorisinde yer alan ilanlar ile sizler de kooperatif ilanlarına bakarak, ortaklık ve de üyelik gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Sivil Toplum Kuruluşları Kategorisi Kooperatifler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.