Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 11.180 kayıtlı firma bulundu

Giyim Kategorisi Kumaşcılar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Kumaşcılar Firma Rehberi

Giyinmek insanın temel ihtiyaçlarındandır. İlk olarak kumaş üretimi keten ile başlanmıştır. Daha sonrasında yün kullanılmaya başlanmıştır. Daha sonraları pamuklu kumaşlar yaygınlaşmıştır. Bu sayılanlara da ipek eklemek de yanlış olmayacaktır. Ülkemizin hizmet kategorisinde en popüler tüketim sektöründen biri olan kumaşçılar bir çok kıyafeti üreten firmalardır. Kumaşçıların ürettikleri ürünler Türkiye’de ve dünyada bir çok yerde satışa sunulmaktadır. Giydiğimiz elbiselerden çoraba kadar üretilen bir çok şeyde kumaşın yer alması kumaşçıların ne kadar önemli olduğunun da göstergesidir. 

Kumaş dokuma veya örme metodu ile üretilir. Kumaşların on tane çeşitleri mevcuttur. Bir çok kumaştan üretilen ürünler günlük hayatımızda girdiğimiz alışveriş merkezlerinde, outlet ve bir çok mağazalarda görmekteyiz. Üretilen ürünlerin kalitesi, görünümü müşteriler için oldukça önemlidir. Sizler de kumaşçılara vereceğiniz kumaş ve ürün bilgisi ile ürünler üretilmesinde yardımcı olabilir, kendi ürünlerinizi yaratabilirsiniz. Kumaşçılar kategorisinde bir çok firma bulunmaktadır. Firmalar arasında seçim yaparken kumaş işi ile uğraşan firmaların hijyeni, kalitesi ve ekonomisi müşterilerin seçimlerinde en önemli etkenlerden başta gelmektedir.


Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Giyim Kategorisi Kumaşcılar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.