Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 3.772 kayıtlı firma bulundu

Restaurant ve Lokantalar Kategorisi Lahmacun ve Pideciler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Lahmacun ve Pideciler Firma Rehberi

Türk kültürünün olmazsa olmaz yiyeceği lahmacun ve de pidelerdir. Özellikle de lahmacun hem içerik olarak hem de yapım şekli olarak yöreden yöreye göre farklılık gösteren bir gıda çeşidi olarak biliniyor. İçerisinde farklı yörelerde kullanılan bazı malzemeler vardır. Mesela biber salçası, fıstık ve yeşil biber kullanımı diyardan diyara göre değişkenlik gösterir. Ayrıca Şanlıurfa ve Mardin'de soğanlı yenen lahmacunun, Gaziantep'te sadece sarımsak katılarak imal edildiğini söylemek mümkün olacaktır.

Lahmacundan sonra ülkemizde en çok talep göre yiyeceklerden biri de pideler olmuştur. Bu gıda maddesi de yöreden yöre bağlı olarak farklı üretimleri söz konusudur. Ancak genel olarak etli, kaşarlı, ıspanaklı, tavuklu, dönerli ve de yumurtalı pide çeşitlerinin olduğu bilinmektedir. Sizler de lezzetli bir lahmacun menüsü ya da pide menüsü ile karnınızı doyurmak için sitemizin bu kategorisinde ilanları bulunan firmalar ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Restaurant ve Lokantalar Kategorisi Lahmacun ve Pideciler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.