Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 75 kayıtlı firma bulundu

HAKAN GÜMÜŞ RUMELİ MÜZAYEDE

(Toplamda 0 Yorum)

ESRA GÖKAĞAÇ GALERİ ARTGET

(Toplamda 0 Yorum)

OSMAN ÇITIR KİNG MEZAT

(Toplamda 0 Yorum)

YAVUZ BORUCU DELİ ART COFFEE

(Toplamda 0 Yorum)

ASLI KORUR MİMİOĞLU PAY MEZAT

(Toplamda 0 Yorum)

RUHAN USLU USKA TİCARET

(Toplamda 0 Yorum)

Kültür ve Sanat Kategorisi Müzayedecilik Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Müzayedecilik Firma Rehberi

Müzayede, taşınabilen ya da taşınamayan malların, açık artırma yöntemiyle alım ve satış işlemlerinin gerçekleştirildiği etkinliklerdir. Bu tür organizasyonlarda genellikle bir yönetici olur. Yönetici müzayedeye katılmış kişilerden fiyat teklifleri alır. Alınan fiyat teklifleri artırılabilen son noktaya kadar artırılır. Yine müzayedecinin gözetiminde ve kabul edilecek en yüksek tutara ulaşıldığında ürünün satışı gerçekleştirilir.

Müzayede gibi bir etkinlikte, satışı yapılacak olan mallar, daha önceden katılımcılara gösterilmektedir. Bu aşamada kişiler almayı planladıkları ürünü değerlendirerek, kendilerin uygun olan bir fiyat aralığını belirleyeceklerdir. Ancak yöneticinin belirtmiş olduğu en dip fiyattan başlayarak teklif vermek şarttır. Bu kategori altından sizler de müzayedede sunmak istediğiniz ürünlerle alakalı, çeşitli ve güvenilir firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Kültür ve Sanat Kategorisi Müzayedecilik Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.