Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1.777 kayıtlı firma bulundu

ÖZGE İÇÖZ ARİNNA DANIŞMANLIK

(Toplamda 0 Yorum)

AYFER KARADAYI DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

(Toplamda 0 Yorum)

ÖZLEM TUYNER LAMOR DANIŞMANLIK

(Toplamda 0 Yorum)

ÖZ MEHMET YILMAZ İNŞAAT

(Toplamda 0 Yorum)

MEHMET SEVENCAN-SEVENCAN İNŞAAT

(Toplamda 0 Yorum)

Resmi Kurumlar Kategorisi Noterler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Noterler Firma Rehberi

Noterler; insanların haklarını güvence altına almakta yükümlendirilmişlerdir. Aynı zamanda ortaya çıkması muhtemel olan bazı anlaşmazlıkların önlenmesi, haklı bir çözüm yönteminin getirilmesi için gerekli olan hukuk belgelerinin düzenlenerek, onaylanması işlemlerinin tamamı da bu tür kurumlar aracılığı ile yapılmıştır. Noter olarak faaliyet gösteren kurumlar, yapılması kanunla başka bir makam tarafından mümkün olmayan hukuki işlemleri düzenlemekle görevlendirilmiştir.

Aynı zamanlarda kanunlar aracılığı ile resmi olara yapılması emredilen ve mercileri belirtilmemiş olan tüm hukuki işlemlerin noterlik hükümlerine göre yapılması çok önemlidir. Tüm bu görev ve de sorumlulukların yanı sıra ise gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi yapmak, alım satım sözleşmelerini yapmak ve de kanunlara uygun olarak hazırlanarak getirilmiş olan evrakların üzerindeki imza, mühür ve de herhangi bir işareti onaylamak da noterlerin en önemli görevleri arasında yer almaktadır. Sitemizin bu kategorisinden sizler de kendinize en yakın olan noter kurumunu bulabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Resmi Kurumlar Kategorisi Noterler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.