Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 5 kayıtlı firma bulundu

Hizmet Sektörü Kategorisi Özel Dedektiflik ve Araştırma Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Özel Dedektiflik ve Araştırma Firma Rehberi

Son zamanlarda aktif kullanılan meslek dallarından biri de özel dedektiflik olmuştur. Genellikle bu hizmeti kurum ya da kuruluşlardan ziyade, kişiler özel olarak talep etmektedir. 

Özel dedektiflik ve de araştırma şirketleri; adres tespit etme, eş takip ettirmek, borçlu tespiti, boşanma davaları için delil toplamak, fiziki ve bilişim dolandırıcılıklarını çözmek, hukuki danışmanlık, kurumsal deneyim ve analiz, marka sahteciliğinin araştırılması, öğrenci takibi, personel araştırması, teknik sanal ekip oluşturma, veri kurtarma, özel yakın koruma ve güvenlik, velayet davaları için delil toplama, kayıp şahıs bulma, evlilik öncesi şahıs araştırması, böcek arama ve gizli kamera tespiti gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda itibar yönetimi hizmetlerini de bu kategoride yer alan firmalar aracılığı ile almanız mümkün olacaktır.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Hizmet Sektörü Kategorisi Özel Dedektiflik ve Araştırma Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.