Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 18.777 kayıtlı firma bulundu

Nakliye ve Lojistik Kategorisi Parsiyel Taşımacılık Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Parsiyel Taşımacılık Firma Rehberi

Lojistik sektörünün bir alt dalı da parsiyel taşımacılık olarak bilinmektedir. Parsiyel kelime anlamı olarak bütün olmayan, parçalar anlamına gelebilmektedir. Nakliyat sektöründe ise komple, parsiyel, proje ve de ağır nakliyat gibi alanlarda hizmet sunulması mümkündür. Parsiyel taşımacılıkta, aynı güzergahta yer alan farklı müşterilerinin yüklerini, aynı kamyonda ya da taşıma aracında iletilmesi gerçekleştirilir. Buradaki temel amaç ise; aynı güzergahta taşınması amaçlanan yüklerin, yük miktarları komple olarak aracı doldurmasa da, aynı araçta yükleme yapmanın ekonomik maliyeti düşürecek olmasıdır.

Parsiyel taşımacılık tek bir alanda yapılmaz. Karayolu, havayolu, denizyolu ve de demiryolu taşımacılıklarında da parsiyel lojistik yönteminin kullanılması mümkündür. Sitemizin bu kategorisinde bulunan ilanları ile sizler de parsiyel taşımacılık yapan firmalar ile kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Nakliye ve Lojistik Kategorisi Parsiyel Taşımacılık Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.