Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1.638 kayıtlı firma bulundu

Makine Kategorisi Plastik Enjeksiyon Makineleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Plastik Enjeksiyon Makineleri Firma Rehberi

Plastik enjeksiyon makineleri bir diğer ismi ile de enjeksiyon presi olarak bilinmektedirler. Genel olarak plastik ürünlerin üretiminde aktif olarak kullanılan makineler arasında yer alır. Teknik olarak enjeksiyon ünitesi ve de mengene ünitesi olmak üzere 2 ana bölümden oluşurlar. Üretilmesi planlanan ürünler için belirlenen kalıpları yatay ya da dikey olarak sıkıştırma yöntemiyle üretime katkıda bulunduklarını söylemek mümkündür.

Günümüzde aktif olarak kullanılan makinelerin büyük bir kısmı yatay kalıplara sahiptir. Aynı zamanda da yüksek basınç gerektiren bu tarz makinelerin, büyük kalıplı ürünlerin üretilmesi için dikey kalıplılarına da ihtiyaç vardır. Dikey olarak kullanılacak kalıplar için sabitleme işlemine gereksinim duyulmaz. Diğer yöntemle de vidalama ile sabitleme yapmak mümkün olacaktır.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Makine Kategorisi Plastik Enjeksiyon Makineleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.