Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 2.648 kayıtlı firma bulundu

Plastik Sanayi Kategorisi Plastik Hammadde Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Plastik Hammadde Firma Rehberi

Plastiğin ana ham maddesi bilindiği gibi petroldür. Öyle ki hayatın hemen her alanında kullanmış olduğumuz plastik malzemeler, geri dönüşüm özellikleri de taşıdıklarından çevre dostu olarak bilinirler. Özellikle de polipropilen ismi verilen ham madde kullanılarak imal edildiğinde, yüksek sıcaklıklara dayanmaları da mümkün olacaktır. Plastik maddelerin geri dönüşümlerini sağlamak için, yıkama ve kırma makinelerine ihtiyaç duyulur.

Plastik sanayisi aslına bakıldığında kimya bilimi ile yakında ilgilidir. Yıkama ve kırma makineleri aracılığı ile ayrıştırılan malzemeler, geri dönüşüm aşamasında bandanoz makineleriyle yeniden kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. Genel olarak plastik ham maddelerin PE, HDPE, OPP, CPP, PVC, LDPE, PP, PS ve de ABS olarak ayrı sınıfları olduklarını söylemek mümkündür. Sitemizin bu kategorisinde yer alan firma ilanları ile plastik ham madde üretimi ve temini yapan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Plastik Sanayi Kategorisi Plastik Hammadde Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.