Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1.079 kayıtlı firma bulundu

Nakliye ve Lojistik Kategorisi Postaneler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Postaneler Firma Rehberi

Açılımı ile Posta, Telgraf Teşkilat Kurumu olarak da bilinen postaneler, geniş alanda verdikleri hizmetler ile ön plana çıkmışlardır. Gerek mektup gönderimi, gerek taahhütlü gönderiler, gerekse de bir çok kargonun gönderimi ve teslim alınmasında postaneler önemli görevler üstlenmektedirler. Aynı zamanda bu tür mekanlardan tebligat işlemlerini gerçekleştirmek,, telgraf göndermek, para havale etmek, hesap açmak ve hesap işletim süreçlerini takip etmek, fatura ödemek, vergi ve ceza ödeme işlemlerini gerçekleştirmek gibi bir çok işlemin yapılması mümkündür.

Elbette ki ülkemiz için en önemli ve en kurumsal kuruluşlar arasında yer alan postanelerin görevleri sadece bunlarla da sınırlı değildir. Ek olarak ise kimi insanların maaşlarının ödenmesi, yardım ödemeleri, yurtiçi ve yurtdışına kargo işlemlerini de buradan gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın postaneyi bulmak için sitemizin bu kategorisindeki ilanları inceleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Nakliye ve Lojistik Kategorisi Postaneler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.